• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mysz 150 zł do pracy
#1
Witam,
potrzebowałbym wymienić myszki w pracy / w domu używam myszkę z której jestem w miarę zadowolony
jaką obecnie myszkę używasz: dell ms111 / w domu używam g500
jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: nie wiem / 2650
czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka):średnia / średnia
czułość w Windows: najwyższa / domyślna
ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): mysz ma nie służyć do gier
jaką masz obecnie podkładkę:nie mam / a4tech mp500
ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): chciałbym mieć przynajmniej 6 przycisków (w tym 2 lub 3 boczne)
twój budżet: planowałem wydać około 150zł
jaki chwyt stosujesz:palm grip
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1+2+2 lecz wydaje mi się, że wole 1+2+1+1
jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): trochę ponad 19cm
jaka jest szerokość twojego palca wskazującego? 22mm
czy chcesz zmienić swój chwyt?:raczej nie
czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?:tak
co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?:dell jest ogólnie do .... / zaś g500 mogło by być trochę więcej miejsca z prawej strony
czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? raczej wolałbym w Polsce
uwagi (np. co do wyglądu myszki): może w tym momencie jest to już standard, ale chciałbym mieć możliwość przypisania przycisków dla różnych programów. do tego było by miło aby myszka była w miarę duża i ciężka. Obecnie zastanawiam się nad kupnem "Revoltec FightM. Elite".
#2
jak do pracy to ten revoltec wydaje się dobry dla Ciebie, możesz brać :)


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.