• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa mysz
#1
Witam,
  • jaką obecnie myszkę używasz: A4-tech xl-750bh
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): 2.2 w CS:GO = średnia?
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): ~33
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO(głównie), Arma i inne
  • jaką masz obecnie podkładkę: Nostromo A5
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 5 (boczne + scroll)
  • twój budżet: ~200zł
  • jaki chwyt stosujesz: claw/palm
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? - Praworęczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): ~18cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? ~2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Raczej nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Zdycha, momentami się wyłącza, powierzchnia na przyciskach jest kompletnie zdarta.
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Ze względu na konstrukcję biurka odpadają myszy z oplotem kabla, obecna doprowadzała mnie do szału. Szukam czegoś podobnego rozmiarowo do obecnego A4techa. Zastanawiałem się nad Rivalem ale boję się o gumę na bokach, oraz nad którąś od Zowie.
Proszę o pomoc w wyborze :)
Odpowiedz
#2
ja to ci powiem jedna, dołóż do Zowie ZA12 to będziesz miał taką lepszą 750DH pod każdym względem, zobaczysz, ze Ci się spodoba. Ja też nie lubię oplotu :P
Odpowiedz
#3
Fk1 będzie większa a podobna rozmiarowo będzie za12 wiec to ja wybierz :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#4
Pozostaje w takim razie kwestia podkładki, bo obecna już ma dosyć. Czy QCK jest opłacalną podkładką? Mocno różni się od typowej A4techa? Czy może lepiej dołożyć do czegoś porządniejszego?
Odpowiedz
#5
(11-27-2015, 02:59 AM)Zenon napisał(a): Pozostaje w takim razie kwestia podkładki, bo obecna już ma dosyć. Czy QCK jest opłacalną podkładką? Mocno różni się od typowej A4techa? Czy może lepiej dołożyć do czegoś porządniejszego?

niby qck super itp, moj kolega ma qck medium, ja mam podkladke za 15 zl (tak) Gembird GMB GAMING
szczerze? dla mnie lepiej gra sie na mojej, poza tym to moja to 400x450. myslę, że wystarczy dobra myszka (slizgacze), a podkladka nie musi być super-ultra-hiper.
Odpowiedz
#6
zobacz ewentualni Natec m11
Odpowiedz
#7
Za12 i qCK juz do mnie jadą, dzięki za pomoc :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.