• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa myszka do CsGo
#1
jaką obecnie myszkę używasz: Roccat kova+
jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400 Dpi
czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
czułość w Windows: ?
czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): ?
ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 35cm
w co grasz (podaj tytuły gier): Cs Go, ewentualnie tytuły w których myszka nie ma większego znaczenia
jaką masz obecnie podkładkę: a4 tech x7 (do wymiany)
ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): czasami używam, ale obejdę  się bez problemu bez
twój budżet: około 300zł
jaki chwyt stosujesz: palm/finger
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: prawo
jaka jest wielkość Twojej dłoni?: 19-19,5cm
jaka jest szerokość twojego palca wskazującego? 1,5-2cm
czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: wielkość, wydaje mi się za mała, wolałbym coś o "pełniejszym" kształcie
czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? niekoniecznie
uwagi : Zależy mi, aby przed zakupem "przymierzyć" się do myszki (gdzieś w wawie), myślę, że wybór sprowadza się do:  deathadder od razera (tak jak wyżej grałem na podróbce i było nieźle, ale nie wiem czy kształt był wiernie skopiowany), rivala (nie wiem czy niesymetryczna myszka mi, ale chyba dosyć łatwo ją zobaczyć w sklepie), zowie fk1/2 (chyba będzie problem z przymierzeniem, ale urzeka mnie prostotą), zowie ec-1 (podobnie jak przy rivalu i problem z przymiarką), steelseries sensei (nie jestem jakoś specjalnie zachwycony, ale może niesłusznie). Rozważę też oczywiście inne propozycje.
Odpowiedz
#2
jeżeli mierzyłeś DA i było Ci na nim wygodnie, to na Zowie EC1-A tym bardziej będzie, są podobne z tym, że nie Zowie nie ma tego rozszerzonego przodu - takze będzie to bezpieczny wybór. Rivala wszędzie jest w tych dużych sklepach więc też warto przymierzyć. Obie są b. dobre więc wybierz tą która lepiej Ci podpasuje. Jakbyś czuł, że żadna to nie to to wtedy można coś w ciemno szukać.
Odpowiedz
#3
Byłem dzisiaj w sklepie i przymierzyłem się do rivala, i nie za bardzo mi chyba podpasowała, jakoś tak dziwnie ręka z prawej strony nisko, więc raczej chyba odpada. Niestety deathaddera, ktory bylby wystawiony na ekspozycji nie spotkałem, moze ktos wie, gdzie jest w warszawie do obejrzenia?
Odpowiedz
#4
A nie lepiej zamówić Ci ze sklepu online ? Zawsze masz 2tyg na zwrot , poprostu wyjmij myszke zobacz jak leży w łapie (nie używaj ) i jak cos to zwróć albo wymień na inna :) a moze wolisz myszke symetryczna? Sam miałem Rivala do tego poniedziałku jak chcesz cos wiedzieć to pytaj :) nie leżała mi w łapie i zamieniłem na niższa i symetryczna mianowicie rival 100. Mimo gorszego sensora gra mi sie lepiej ze względu na kształt ktory mi bardziej odpowiada , pozdrawiam :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
Komputronik Megastore nie ma?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.