• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka do 120 zł.
#1
Witam,
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze) Obecnie używam Bloody v7, ale podkładka ma być pod Zowie ZA 11.
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? Mam jakiegoś noname'a, czasem na niej gram, wcześniej grałem na blacie biurka. :p
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): Materiałowa, hybrydowa, materiałowo-hybrydowa.
  • jaki rozmiar by Cię interesował: Jak największa, na biurku mam dość miejsca.
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: Nie.
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*:Średnia, lub "raczej wolniejszą", gram głównie w CS GO na pozycji snajpera, i nigdy nie zastanawiałem się jaka jest potrzebna podkładka na tą pozycję, ale myślę, że raczej średnia z dobrą kontrolą.
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? Tak.
  • maksymalna cena za podkładkę? 120 zł + przesyłka.
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) Fajnie jakby miała obszywane boki (ale to nie jest konieczne), bo na tym moim nonam'ie po 6 msc mam strasznie postrzępione boki, kiedyś u znajomego grałem na A4-Tech'u X7, tam podczas gry denerwował mnie też brzeg tej podkładki, takie nieprzyjemne uczucie podczas szybkiego ruszania myszką, jakby swędzenie - gram prawie zawsze w T-shirt'cie.
  • jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu: Czytałem tutejsze forum chyba wszystkie tematy o podkładkach i mam 3 propozycje, czyli Zowie P/G-SR, Zowie P/G-TF Rough, bądź Roccat Taito Control. I czy z tymi podkładkami będę miał pełną współpracę z Zowie ZA11, oraz czy podczas gry nie bd musiał się drapać co chwilę w rękę, przez brzegi tych podkładek? :p No chyba, że są lepsze propozycję dla mnie, jestem otwarty na inne propozycje. ;)
Odpowiedz
#2
Weź G-SR, też nie lubię obszycia bo mnie drażnią takie krawędzie. Do CS lepiej iść w stronę wolniejszych powierzchni, ale o w miarę jednolitym ślizgu - czyli g-sr.
Odpowiedz
#3
G-SR do CS wymiata :) 7 miesięcy użytkowania i nic się nie strzępi.
Odpowiedz
#4
Dzięki za odpowiedzi! ;) Przeczytałem sobie więcej o G-SR i także będzie ona moim wyborem. Tylko mam 2 pytania, czy wersja szara się różni czymś od niebieskiej, czy tylko kolorem? I drugie pytanie, bo mam jeszcze aktualnie tą V7, i możliwe, że jeszcze będę miał jeszcze ją kilka dni, i czy ta V7 będzie działała na G-SR? :)
Pozdawiam.
Odpowiedz
#5
będzie działać :)a różnią się tylko kolorem
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.