• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do gier /CS/ 220 zł
#1
  • jakie obecnie używasz? Dokanałowych Philipsa
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ? Nie
    - jeśli tak – to jakiej?
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie?
     --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej MSI B85-G43
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) 90% Gry ,9% Muzyka ,1% Filmy itp.
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? Głównie Hip-Hopu chociaż nie ograniczam się do 1 gatunku 
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 200 złotych 
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? Na 1 miejscu stawiam pozycjonowanie ,potem komfort a następnie jakość dźwięku bo co mi dadzą najlepsze słuchawki które będę mógł nosić 30 minut 
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? Otoczenie jest specyficzne ,moim wymaganiem było by to ze gdy ktoś mnie woła z dołu Domu chciałbym to słyszeć mając ubrane słuchawki ale otwarte drzwi a przy zamkniętych drzwiach nie chce żeby było tego słychać (mój pokój jest średni). Wiem że to trochę dziwne ale tylko w ten sposób dałbym przekonać się do otwartych słuchawek. Jeśli nie to zamknięte ,zastanawiam się także czym są słuchawki pół-otwarte i jak by się spisywały. Problem będzie w przyszłości na jakiś lanach ale myślę ,że to przeboleje ew. pożyczę od kogoś słuchawki
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? Chce móc jak najdokładniej określić skąd nadchodzą przeciwnicy ,i ich odległość 
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Często nie ,ogólnie teraz żadnych lanów nie planuje ale w przyszłości kto wie ;) 
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): Potrzebuje też mikrofonu ,musi się zmieścić w moim budżecie ale Zalman Z1-mic wydawał mi się zawsze jakiś lewy ,w przyszłości dokupię zapewne jakąś kartę dźwiękowa za około 100 zł więc jeżeli moglibyście jakaś polecić to byłbym wdzięczny 
  • Tak jak napisałem w specyfice słuchawek ,chciałbym też aby kiedy ktoś mówi na Teamspeaku a ja włączę w tym czasie mikrofon nie było za dużego echa ,tj żeby dźwięk nie uciekał z słuchawek 
  • Gram głównie w CS'a ,Far Cry'a 4 itp a teraz perełką jest Overwatch ,będę też grywał w nadchodzące tytuły 
Odpowiedz
#2
Odświeżam
Odpowiedz
#3
hmc 631. tyle starczy minusem że jako są one zamknięte wszystko tłumią. ale reszta git
Odpowiedz
#4
Weź HMC631 spełnią twoje oczekiwania. W podobnej cenie nic lepszego nie dostaniesz.
Odpowiedz
#5
@up Słyszałem ,że nie są zbyt wygodne :/
Odpowiedz
#6
Odświeżam ,wiem że do innych modeli Superluxów można dokupić lepsze pady ale do tego modelu nie widziałem
Odpowiedz
#7
przymierzałeś że są takie niewygodne? akurat zima to ci uszy podgrzeją. ja sam zamówilem zobacze jakie są. Wyrwałem za 120. Musisz zmierzyc czy ucho ci ladnie wejdzie albo przymierzyc i tyle ;d
Odpowiedz
#8
Oddać zawsze można do 14 dni więc niczym nie ryzykujesz poza opłatą za przesyłkę, czasem nawet możan do sklepu stacjonarnego oddać za free to i bez przesyłki się obejdzie ;) Sprawdź HMC631 jak bedą bardzo nei wygodne to wtedy coś innego się poszuka, jednak dzwiękowo będzie gorzej
Odpowiedz
#9
@up A Hyperx'y Cloud'y ? Wiem ,że 100 złotych droższe ale ciężko znalezc coś fajnego do 200 więc załóżmy ,że słucham słuchawek za 300 złotych
Odpowiedz
#10
(11-12-2015, 07:48 AM)karnister napisał(a): @up A Hyperx'y Cloud'y ? Wiem ,że 100 złotych droższe ale ciężko znalezc coś fajnego do 200 więc załóżmy ,że słucham słuchawek za 300 złotych

Bardzo dobry wybór, jednakże RealtekŸ ALC892 będzie miał problem z pędzeniem 60 Omowych 50 mm przetworników. Ich zakup wydaje się jednak dobrą inwestycją na przyszłość - konieczne będzie dokupienie najlepiej zewnętrznej karty dźwiękowej średniej klasy.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.