• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa myszka profilowana do palca serdecznego i małego
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: roccat kone pure black edition
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): 1.4 - 2.2sens
  • czułość w Windows:6
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): -
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):~40
  • w co grasz (podaj tytuły gier):CSGO
  • jaką masz obecnie podkładkę:zowie g-sr
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne):obojetnie
  • twój budżet:150zl - od biedy 200zl
  • jaki chwyt stosujesz: coś pomiędzy fingerem a palmem. Chce zmienić myszkę ponieważ ostatnio odkryłem,że lepiej mi się trzyma myszkę palmem z wyprostowanym palcem serdecznym oraz małym (teraźniejsza myszka mi na to nie pozwala)
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1+3+1 na teraźniejszej myszce,chciałbym 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 17cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?1,5cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: tak,na palm
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?:tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?:zbyt ostro wyprofilowany prawy bok,niewyczuwalnie działające przyciski głównie (drugi model z rzędu roccata który po dwóch miesiącach ma problem z wyczuwalnym klikiem - przyciski działają zbyt lekko)
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? : może być,jednakże jak będzie mysz idealna dla mnie i możliwość sprowadzenia do polski to czemu nie
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Od pół roku szukam myszki idealnej dla mnie i nie mogę jej znaleźć. Teraz zainteresowały mnie myszki z profilowaniem na palec serdeczny i mały,np Qpad OM-75/5k,miox naos 7k,func ms3. Myszka byłaby dla mnie idealna jakby była troszkę dłuższa od roccata (powiedzmy 121/122cm - dłuższe też jakoś przeżyje). Z jakiegoś powodu bardziej wyczuwalnie mi się grało na starym a4techu x747 oraz a4tech mp700, nie miałem takich spadków formy jak mam teraz,mimo lepszego sprzętu. Na ten moment nie mogę się odnaleźć z jakim DPI i sensem mam grać. Jednego miesiąca dobrze mi się gra na niższym DPI (nawet 800dpi 0.85sens) a drugiego na wyższym (800dpi 4sens). Na a4techu nie mialem tego problemu,zawsze gralem na 800dpi oraz sens w okolicy 2.1-2.2 i wydaje mi się,że dla mnie avago9500 ma lepszy feeling. Mialem styczność z myszkami na różnych sensorach (g303,rival,zowie fk1,kinzu v3) i nie mogłem nigdzie odnaleźć pewnego chwytu oraz feelingu w grze. Czy te wcześniej wymienione myszki są warte uwagi? Oczywiście nie mówie tutaj o Naosie,bo to na pewno jest spoko myszka (ale też swoje kosztuje) tylko o qpadach oraz func,ewentualnie naos 3200?

    Dzięki za zainteresowanie
Odpowiedz
#2
Są ludzie, którym lekka akceleracja pomaga, a jak jej nie ma to ją sobie ustawiają, być może należysz do takich. Odnośnie naosa, func, 5k to nawet nie da się powiedzieć, czy będzie Ci wygodnie czy nie, bo każdy inaczej reaguje przy kontakcie z takim profilem. Są osoby (o czym poczytasz na wielu forach) które ubóstwiają ten profil i na niczym innym nie chcą grać. Skoro pasował Ci stary A4tech to może kup A4tech AL90, albo CM Storm Mizar na sensorach laserowych, będą dosyć podobne kształtem.
Odpowiedz
#3
pytanie czy warto przechodzić z myszki (które testowałem wszystkie były z górnej półki) na myszkę za 90zl ?
Na początek przetestuje tego qpada 5k - jak mi przypadną to zostawie a jak nie to przetestuje jeszcze tego a4techa (lub na odwrót,zobaczymy)
Dzieki za naprowadzenie na tor w co celować :)
Odpowiedz
#4
Kształt to podstawa jeżeli tańsza myszka bedzie miała go dla Ciebie lepszy to jasne, że warto


ps. niedługo będzie dostępna myszka kształtem jak 5K z sensorem 3310 nowej firmy (coś koło 200zł powinna kosztować), której pomagaliśmy właśnie w projektowaniu dwóch modeli (tego i ala sensei ale też z 3310).
Odpowiedz
#5
(11-11-2015, 09:57 PM)Hya napisał(a): Kształt to podstawa jeżeli tańsza myszka bedzie miała go dla Ciebie lepszy to jasne, że warto


ps. niedługo będzie dostępna myszka kształtem jak 5K z sensorem 3310 nowej firmy (coś koło 200zł powinna kosztować), której pomagaliśmy właśnie w projektowaniu dwóch modeli (tego i ala sensei ale też z 3310).

to może sie jej doczekam :)
Odpowiedz
#6
gdzieś w grudniu powinna być z tego co wiem :)
Odpowiedz
#7
no to mam czas aby przetestować sobie pare myszek :D

można dorwac pre-order? Będe jej testerem :D
Odpowiedz
#8
a jesli miałbym do wydania 300zł na zestaw,to co byście polecali aby przetestować?

zastanawiam się również nad jakimś zestawem od logitecha np G440 + G400S/G402/G502 etc.

chyba minąłem się z powołaniem

podpiąłem taki wynalazek http://www.microdatausa.com/catalog/deta...-m-bj58-bk  (dodam,że nie mam nawet ślizgaczy w nim XD) i podkładkę a4techa mp500

ustawiłem z góry sens 4 i strzelam jak opętany i flick-shoty wchodzą jak szalone XD (tylko sensor daje w dupe :D) 

wychodzi na to,że potrzebuje wolniejszej podkładki?

wymiary myszki : 115x65x30 
G100S jest podobna,chyba ją na początek spróbuje
Odpowiedz
#9
g100, ninox aurora, w sumie trochę też ec2-a, kone military i za13, to są tego typu myszki. To podkładkę kup Zowie G-SR .
Odpowiedz
#10
(11-13-2015, 11:23 AM)t4co napisał(a): g100, ninox aurora, w sumie trochę też ec2-a, kone military i za13, to są tego typu myszki. To podkładkę kup Zowie G-SR .

Dzieki! Na początek już został wcześniej zamówiony A4tech AL90 którego przetestuje (X747 również mi w łapie dobrze siedział) ale jeśli dalej będę czuł,że to "nie to" to przetestuje któreś z tych modeli
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.