• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura do CS:GO
#1
  • twój budżet: jak najtaniej
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)?
    • mechaniczna
    1. czy masz masywne dłonie czy nie? wielkość dłoni - 19,5cm
    2. czy dużo piszesz na klawiaturze? mało/średnio
    3. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? głównie gry
  • czy chcesz podświetlenie? niekonieczne
  • czy chcesz makra? niekonieczne
  • czy chcesz dodatkowe klawisze? niekonieczne
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? niekonieczne
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless? niekonieczne
Gram głównie w CS:GO. Zastanawiam się nad klawiaturą Qpad MK-50 US-INT na przełącznikach Cherry MX Red. Coś lepszego znajdę w niższej/podobnej cenie? Będzie to moja pierwsza klawiatura mechaniczna, więc sam nie wiem czego się spodziewać. Przełączniki Cherry MX Red nie będą same mi się wciskać podczas delikatnego położenia dłoni na klawiaturze? Czy droższe klawiatury zmieniłyby coś w rozgrywce CSa - czy jest sens dokładać do droższych?

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#2
Pod CS to MX Redy są moim zdaniem najlepsze, tym bardziej jak nie należy się do "zawodników wagi ciężkiej" gdzie mamy łapy jak bocheny - wtedy MX Black koniecznie :P MK-50 jest najtańsza i bardzo opłacalna w tej cenie.

Pamiętaj, ze jak Ci nie przypasi to możesz oddać do 14 dni :)
Odpowiedz
#3
A jak to jest z o-ringami, utrudniają/spowalniają klawisze czy tylko redukują dźwięk? Słyszałem też ze inny jest wcisk - ale czy lepszy czy gorszy? Jeżeli ma te rozwiązanie same zalety to z chęcią od razu bym je nabył. Kwestia jeszcze które najlepsze do tej klawiatury z MX Redami: 50A-R, 40A-R, 40A-L?
Odpowiedz
#4
Dźwięk mechanika jest czymś co jest pożądane przez większość użytkowników. Dźwięk nie wiele sie redukuje a moim zdaniem przyjemność kliku spada. Taki płytszy jest klik. Musisz sam zobaczyć czy je lubisz czy nie. Mamy chyba z 2 różne typy i nie widać zbytnio różnicy - nie bierz najtwardszych bo są najgłośniejsze.
Odpowiedz
#5
Czyli jesli dzwiek klawiszy nie przeszkadza nie ma sensu dawac zadnych o-ringow?
Odpowiedz
#6
nom, lepiej jest bez
Odpowiedz
#7
(11-11-2015, 10:14 PM)cwirek91 napisał(a): Czyli jesli dzwiek klawiszy nie przeszkadza nie ma sensu dawac zadnych o-ringow?

JA gram na mx blue i nie zwracam w ogóle uwagi na klikanie.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.