• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
recenzje podkładek
#2
Masz rację, tyle, że nie tak prosto dostać do testów to co by się chciało, łatwiej ściągnąć nowość od mniej znanych firm niż np. od Corsaira, z którym nie ma żadnego kontaktu - nawet pytaliśmy o mm200. Roccat z tego co wiem to nie ma sampla sensa (za 33 zł byśmy nawet kupili na testy, ale nie ma jej w sklepie), z kingstonem to w sumie nie wiem, ale chyba nie mieli sampla, od Cougara myślę, że można ściągnąć tą podkładkę. Problemem hobbistycznych portali jest to, że trudniej nam coś dostać na testy, a strona nie przynosi zysków na tyle, żeby móc wszystko kupować - a jak kupujemy to Hya już decyduje co tam chce, w końcu on wszystko pisze.

Mamy jeszcze podkładkę gembird za 12 zł do wystawienia na stronę, tylko szybko okazało się, że jest taka sama jak a4tech 500mp tylko na cieńszej gumie, stąd trochę lepsza gładkość. W sumie nie wiem czy Hya ją wystawi w końcu czy nie... .

Jak tylko pojawi się coś "normalnego" na 3366 to będziemy próbować ją ściągać na testy. Teraz wyszedł jeszcze budżetowy 3320, to udało się załatwić Xorneta II, którego już testujemy.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: recenzje podkładek - t4co - 11-02-2015, 10:44 AM
RE: recenzje podkładek - Czyszcz - 09-03-2016, 03:38 PM
RE: recenzje podkładek - Hya - 09-05-2016, 06:16 PM
RE: recenzje podkładek - Cryptic Anus - 09-05-2016, 07:56 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.