• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
recenzje podkładek
#1
Robicie ostatnio sporo recenzji dość specyficznych podkładek, z jednej strony wyróżniających się na pierwszy rzut oka, z drugiej strony ich wyjątkowość zwykle przekłada się na parametry czy cenę ukierunkowane na dość wąską grupę odbiorców, finalnie przeciętnemu użytkownikowi polecacie zwykle natec genesis m11, zowie sr i zowie tf, posiadające ogromny rozstrzał ceny i parametrów, zasadniczo nie macie żadnej alternatywy dla 2 najpopularniejszych podkładek ze średniej półki cenowej: razer goliathus i ss qck. Dlatego proponowałbym recenzje bardziej standardowych podkładek w rozsądnej cenie. Moje propozycje to:
-cougar speed, za bardzo dobrą cenę;
-kingston hyperx fury pro, jest to jedyna podkładka jaką znam posiadająca gwarancję, jak wiecie sam ją mam i po ponad pół roku użytkowania, pod względem ślizgu nie jestem jej w stanie nic zarzucić;
-corsair mm200, podkładka ma dużo pozytywnych opinii, pod względem ślizgu jak i stosunku ceny do jakości;
-roccat sense, najtańsza podkładka hybrydowa na rynku, aktualnie 35 zł za jedną z wersji kolorystycznych, nawet jeżeli nie zniszczy konkurencji parametrami, to przy akceptowalnej kompatybilności z sensorami i żywotności może stanowić poważną alternatywę dla innych, zwykle wielokrotnie droższych podkładek hybrydowych.
-kingston hyperx skyn, jako śmiesznie tanią alternatywę plastikowych podkładek, plastikowa kartka z czymś w rodzaju taśmy klejącej zamiast gumowego spodu, można ja chyba odklejać i przyklejać na nowo.

Przy okazji dodam, że logitech stracił wyłączność do sensora pwm3366 w sierpniu tego roku, wyszła już pierwsza mysz od corsaira, niestety typowa moba http://www.corsair.com/en-us/scimitar-rg...ming-mouse ale można mieć nadzieję, że pojawią się jakieś konkrety na tym sensorze.
Odpowiedz
#2
Masz rację, tyle, że nie tak prosto dostać do testów to co by się chciało, łatwiej ściągnąć nowość od mniej znanych firm niż np. od Corsaira, z którym nie ma żadnego kontaktu - nawet pytaliśmy o mm200. Roccat z tego co wiem to nie ma sampla sensa (za 33 zł byśmy nawet kupili na testy, ale nie ma jej w sklepie), z kingstonem to w sumie nie wiem, ale chyba nie mieli sampla, od Cougara myślę, że można ściągnąć tą podkładkę. Problemem hobbistycznych portali jest to, że trudniej nam coś dostać na testy, a strona nie przynosi zysków na tyle, żeby móc wszystko kupować - a jak kupujemy to Hya już decyduje co tam chce, w końcu on wszystko pisze.

Mamy jeszcze podkładkę gembird za 12 zł do wystawienia na stronę, tylko szybko okazało się, że jest taka sama jak a4tech 500mp tylko na cieńszej gumie, stąd trochę lepsza gładkość. W sumie nie wiem czy Hya ją wystawi w końcu czy nie... .

Jak tylko pojawi się coś "normalnego" na 3366 to będziemy próbować ją ściągać na testy. Teraz wyszedł jeszcze budżetowy 3320, to udało się załatwić Xorneta II, którego już testujemy.
Odpowiedz
#3
Czytam teraz stare tematy i może warto odkopać? Tzn chyba macie umowę ze sklepem jak pamiętam, czyli moglibyście zrecenzować? Czy teraz nie macie sprzyjających okoliczności, czas itp?
Odpowiedz
#4
wiesz będę ogarniał nowość na stronie i będę pisał recenzję foteli za jakiś czas: dxracera vs genesis sx77 to muszę najpierw logistycznie podejść do tego co opisac, co i jak testować itp ;) w ramach ciekawostki żeby coś innego czasem było :P włąśnie nie mam czasu za bardzo etraz dlatego nie ma 3 edycji konkursu jeszcze ;D
Odpowiedz
#5
@hya czyli na razie nie planujecie recki tego mechanika od nateca?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.