• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka DUŻA podkładka ?
#1
  • jaką obecnie używasz myszkę:  Logitech g100s
  • jaką masz  podkładkę: a4tech 500mp
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową:  Raczej materiałowa, ze względu na rozmiar
  • jaki rozmiar by Cię interesował: Najlepiej ~70cm 
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: Nie, wolałbym wytrzymałą 
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*:  W sumie to nie mam pojęcia jaka prędkośc będzie najlepsza do low sensa ?
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? Zdecydowanie tak
  • maksymalna cena za podkładkę? myślę, że około 100 zł to max
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.)Tylko żeby sensor nie gubił się przy szybszych obrotach jak to ma miejsce teraz.
Odpowiedz
#2
Wiesz, sensor się gubi bo g100s nie ma najwyższych prędkości maksymalnych i pod tym względem, podkładka za wiele nie pomoże. Spróbuj Natec M11 maxi, z większością sensorów dobrze współgra, a do tego ma wg mnie przyjemniejszy ślizg od 500mp.
Odpowiedz
#3
Dzięki za pomoc, raczej zakupie Natec M11. Aby nie tworzyć nowego tematu zapytam tutaj: Co sądzicie o Rival 100? G100s kupiłem kiedyś średnio znając się na myszkach, za doradztwem persony z jakiegoś forum. Jest cokolwiek wartego dla typowych low-sensów poniżej 150 zł ? Czy trzeba już celować w półkę cenową Rivala lub Zowie?
Odpowiedz
#4
Z tego co czytałem, rival 100 jest dość powszechnie krytykowany za kiepski feeling sensora czy smoothing, w zasadzie można się tego spodziewać po budżetowej konstrukcji od steelseries, większość ich myszy niedomaga pod względem sensora.
Odpowiedz
#5
A więc polecasz coś do 150 zł dla low sensów ? Czy będzie z tym problem i trzeba szukać powyżej 200?
Odpowiedz
#6
Prawda jest taka, że obecnie trzeba szukać cokolwiek z sensorem 3310. Podobna wielkością do g100s i rivala 100 jest Roccat Kone Pure Military na pmw3310 za 169 zł na promocji w procpu - najtańsza mysz na 3310.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.