• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z podkładką
#1
Witam

    Obecnie posiadam podkładkę Steelseries Dex. Problem polega na tym, że co jakiś czas objeżdża mi z biurka, pomimo, że nie robię jakiś gwałtownych ruchów. Przypuszczam, że to będzie raczej wina drewnianego blatu, bo sama podkładka podobno cechuje się dobrą przyczepnością. 
    Macie jakiś pomysł jakby temu zaradzić? Nie chcę jej kleić do biurka. Nowa podkładka wchodzi w grę tylko boję się, że będzie tak samo. Ewentualnie coś podłożyć pod nią, tylko co? :D  

  Z góry dziękuje
Odpowiedz
#2
taśma dwustronna jest najlepsza do tego, tu kolega długi czas grał w ten sposób z przyklejoną Zowie G-TF Speed :D Szkoda kupować podkładkę tylko dlatego, że stara się przesuwać. Masz zapewne śliskie biurku, do którego się nie lepi ta silikonowa warstwa.
Odpowiedz
#3
Może masz zakurzone biurko. Na początek bym przetarł wilgotną szmatką, a jak nie poskutkuje, to co za problem podkleić taśmą dwustronną jak kolega zaproponował wcześniej. Taśmę zawsze można odkleić. Mam znajomego, który kiedyś przykleił satelity od zestawu głośnikowego na Super Glue, bo przez krótkie kable mu zjeżdzały z biurka, więc można? Można ;)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.