• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa myszka [300zł]
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: SS Kana v2
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska/średnia
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): 400 DPI, 500HZ
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): --
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CSGO
  • jaką masz obecnie podkładkę: ROCCAT Taito
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Tylko główne
  • twój budżet: 300zł
  • jaki chwyt stosujesz: palm
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo ręczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 16/16,5cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1,5cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: nie
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Duży LOD, i nie podoba mi się powierzchnia myszki (śliska)
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Interesują mnie 3 myszki i nie wiem która najbardziej będzie podobna do Kany V2 - Zowie FK2, Zowie EC1-A lub ZOWIE EC2-A oraz Zowie ZA12.
Odpowiedz
#2
Do kany v2 to ZA12, możesz spokojnie brać
Odpowiedz
#3
a EC-1A będzie dobra ?
Odpowiedz
#4
Łapska małe takie jak moje, ja jak chwytam ZA13 palmem, to mam jeszcze luz na przyciskach. Plusami wzięcia odrobinę większej ZA12 może być to, że jest odrobinę grubsza, bo ogólnie jest dość wąska, ale to kwestia przyzwyczajenia oraz to, że jakbyś chciał kupić szybsze i grubsze ślizgacze Hyperglide, to nie musiałbyś kombinować z ucinaniem ślizgaczy ZA12 (Do 11 i 12 tylko mają w ofercie).

EC-1A jest wysoka i długa.

Chcesz profilowaną, czy symetryczną? Jak dla mnie - źle się gra w CSa na profilowanej, ale do wszystkiego można przywyknąć, wiele pro graczy też gra na profilówkach i strzelają ładnie. Nie jestem ekspertem i nie miałem innych myszy Zowie w ręku niż ZA13, ale dla Twojej łapy, jak chcesz profilówkę, to chyba tylko EC-2A. Znam osobę, która ostro strzela na EC-2 w CSie :P
Odpowiedz
#5
jak masz tak małą dłon to tylko ec2-a jak Zares napisał, ec1-a to jakbyś cegłówkę trzymał przy takiej dłoni :P
Odpowiedz
#6
Ok, to chyba wezmę EC2-A. Mam nadzieję, że będzie dobra - nie za duża, ani nie za mała ;p
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.