• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mysz dla weterana po przerwie
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Logitech m510 z uwagi na przerwę taka posiadam (testowałem wiele opis poniżej)
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1000
  • czułości w grach : średnia
  • czułość w Windows: 6
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): okolo 20-25cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): cs go
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 5 tak
  • jakiej podkładki używan: NATEC M22
  • jaki chwyt stosujesz: fingertip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? praworeczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19,5
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Obecna mysz jest ok tylko ze to bezprzewodowa i czuć te lekkie opóźnienia. najlepsze efekty miałem grając w 1.6 na ie 3.0 na szmaciaku everglide ksztalt może nie był idealny ale to były najlepsze czasy. Z myszek przerabiałem deathaddera,  mx518, habu, oraz ie 4.0. Pare dni teamu zamówiłem roccat savu i nie podpasywała mi testowałem ja kilka dni i oddalem:/ fajnie używało mi sie fk2 kolegi jednak przeszkadzały boczne przyciski z prawej strony. Obecnie zastanawiam się nad CM XORNET
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? nie
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): brak
Odpowiedz
#2
Skoro dobrze Ci się grało na i.e 3.0 to wybierz Zowie EC2-A pod fingertipa, lub jak chcesz wielkościowo bardziej jak i.e 3.0 to EC1-A. Tak imo to mniej fignertipowa będzie wtedy, bo mniej miejsca zostanie CI na ruchy między palcami.
Odpowiedz
#3
(10-07-2015, 06:40 PM)Hya napisał(a): Skoro dobrze Ci się grało na i.e 3.0 to wybierz Zowie EC2-A pod fingertipa, lub jak chcesz wielkościowo bardziej jak i.e 3.0 to EC1-A. Tak imo to mniej fignertipowa będzie wtedy, bo mniej miejsca zostanie CI na ruchy między palcami.

Chyba to dobra decyzja bo ie 3.0 wydawało mi się trochę za duże tak samo jak deathadder i habu. Dobrze grało mi się FK2 kolegi testowałem kilka godzin, tylko że z prawej strony przeszkadzały mi boczne przyciski. Dzięki serdeczne za podpowiedz.
Odpowiedz
#4
no to ec2-a wydaje się idealna :)
Odpowiedz
#5
(10-07-2015, 08:07 PM)Hya napisał(a): no to ec2-a wydaje się idealna :)

Jeśli mogę się jeszcze spytać o jakiś model symetryczny pod fingera to oprócz fk2 i za13 jest coś godne uwagi ?
Odpowiedz
#6
podobno evga x5 jest całkiem fajna, ale to jedynie słyszałem od ludzi z którymi grywam ;) pod claw i fignertipa powinan być dobra, bo z kształtu jak logitech g100s jest.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.