• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karta dźwiękowa do moich obecnych słuchawek.
#1
Cześć. Pewnego miesiąca polecono mi tutaj HyperX Cloudy od Kingstona do gry CS:GO. Budżet nazbierał się na nowo i potrzeba mi teraz karty dźwiękowej :).
  • jakie obecnie używasz? Kingston HyperX Cloud
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ? Nie
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie? Być może Asus Xonar Phoebus Solo ? Powiedzmy że max do 600 zł
Czy jest sens kupować tak drogie karty dźwiękowe ? Czy Asus Xonar Essence ( widziałem za ~500 zł na alledrogo ) lub Asus Xonar Phoebus Solo będą do tych słuchawek odpowiednie ? Może macie inne propozycje ? 

Może moglibyście podać 3 modele za powiedzmy 200, 400, 600 zł ? Podać jakieś znaczące różnice między nimi ?

Pozdrawiam ^.^.
Odpowiedz
#2
jak masz jeszcze opcję zakupu essenca to bierz, tym bardziej jak w dobrej cenie, długo nie będziesz musiał na nic innego zmieniać. Z hyperami zgrywa się rewelacyjnie. Nawet nie ma co innego proponować jak możesz ją kupić.
Odpowiedz
#3
A np. czym się różni Essence ST od STX ? Widzę też w opisie Xonara STX na allegro za 499 zł że dźwięk jest 2.1, na innych stronach że 5.1. Pogubiłem się już : D.
Odpowiedz
#4
Poprzez wejście optyczne możesz puścić na 5.1 jakieś głośniki, a tak to tylko 2.1. Jest to świetna karta, ale głównie pod słuchawki.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.