• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do 100PLN Bloody/Roccat Savu/Cougar200M
#1
Witam, od dłuższego czasu rozglądam się za myszkami. Wpadł mi w oczy Cougar 200M jednak nigdzie nie ma o nim żadnych opinii. Mam jednak wrażenie że marka jest zaufana jednak mimo to chciałbym to sprawdzić u specjalisty. Wydaje się rozsądną opcją dla mnie (moje wymagania na dole). Znalazłem aukcję gdzie sprzedawana jest wraz z podkładką, jednak mam pytanie czy będzie ona dobrze z nią współpracować i jaki kolor mam wybrać, bo z tego co wiem ma to znaczenie dla sensora na jakim pracuje kolorze/kolorach. Prosiłbym również o doradzenie mi innych wartych polecenia myszek. Ostatnie pytanie jakie mi się nasuwa to czy V-Track i sensory PixArta są naprawde takie złe. Myślałem swego czasu nad V8M i o mało jej nie kupiłem, jednak przeczytałem kilka negatywnych opinii na temat sensorów jak i samej technologii V-Track. I jak wypada w tym wszystkim Bloody Blazing A9 z Avago 3050?No i chyba najlepsza myszka z nich wszystkich czyli Roccat Savu, mam okazję ją trafić nową z przesyłką za równe 100zł. Która z nich wszystkich? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie.

Link do Roccat'a: http://allegro.pl/mysz-dla-gracza-roccat...43440.html
Link do Cougar'a: http://allegro.pl/cougar-200m-gaming-200...40810.html



jaką obecnie myszkę używasz: Tracer Scorpion
jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800
czułości w grach (wystarczy wpisać - niska, średnia lub wysoka): średnia
czułość w Windows: 6/11
czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): brak
w co grasz (podaj tytuły gier): Ghost Recon Online, The Forest, GTA V, Outlast, Wiedźmin 3
jaką masz obecnie podkładkę: nie mam zadnej, blat biurka
ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): nie miałem jeszcze z bocznymi przyciskami, ale znalazłbym dla nich zastosowanie i fajnie gdyby były 
twój budżet: 100zł z wysyłką
jaki chwyt stosujesz: FingerTip Grip/Palm Grip
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
jaka jest grubość twojego palca wskazującego: ok. 1cm
czy chcesz zmienić swój chwyt?: moge, jesli zadzie taka potrzeba
czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: chciałbym żeby była większa, miała wytrzymałe przyciski i starczyła mi na długo, chciałbym też dobry sensor i wysoką dokładność, DPI ok 2000 mi w zupełności wystarczy, ważne żeby sensor sobie radził z daną rozdzielczością, 
uwagi (np. co do wyglądu myszki): przewodowa, ciekawy design, miałem w ręku Bloody V8M i mi fajnie leżała. Prosiłbym o porównanie Bloody V8M z Bloody Blazing A9, Cougar 200M i Roccat Savu.
Odpowiedz
#2
odp na mailu :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.