• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HELP! w doborze MYSZKI :)
#51
ja tam osobiście baaardzo nie lubię goliathusa, nie wiem jak na takiej wyboistej powierzchni można w ogóle grać, ale to co jest na stronie to nie tylko moje zdanie, a niestety znam sporo osób, którym to jakoś nie przeszkadza stąd jest w polecanych. Do tego dużo ludzi pyta o coś od razera to od biedy też trzeba było coś tam zamieścić właśnie dla fanów razera, których jest jednak sporo :P A lepiej żeby brali goliathusa speed niż np. control, albo te inne kabuto, sphex itp.
Odpowiedz
#52
Ok wiec sprawa wyglada tak - potrzebuje podkladki ktora bedzie miała ślizg taki jak nowy destructor. Sprawdziłem w miejscach niewytartych czyli na rogach i ten slizg mi sie podoba, jest sporo mniejszy od Raivo zatem jezeli ktos uzywał obu tych podkladek to wie o co mi chodzi mniej wiecej. Jezeli Destructor jest szybki to Raivo jest ULTRA szybka :) jakies porpozycje? przyznam ze wole sztywna podkladke bo mam tu bardzo mało miejsca i pad wystaje mi poza stól troche... sztywna podkladka sie nie ugina i jeszcze idzie zrobic ruch a szmata bedzie po prostu zwisać :)
ostatecznie sprobuje DEXa bo dzis w sklepie ja testowałem, ślizg niezły, troche oporu jest (fakt ze gosc mogl miec stare brudne zlizgacze na swojej codziennie uzywanej z dupy myszce - tego nie wzialem pod uwage).

co do myszy jak w morde strzelil coś z Zowie ZA albo w ogole z Zowie bo Kana ma wysoki LOD i jest chyba troche za płaska a oprocz tego to nie ma nic ciekawego do wyboru =/

wazne pytanie - jakby porownac slizg Goliathusa Speed do DEXa to co bedzie szybsze? bo jezeli DEX to biore i DEXa i juz bez kombinacji bo chyba nic lepszego nie znajde... podobna w sumie powierzchnie do destructora ma G440 od logitecha, ale czy to jest cos warte?

aha no i piszecie o graniczeniach sensorwa PMW3310 który jest w ZA12 akurat, jakie sa te ograniczenia? wole wiedziec skoro mam sie zdecydowac na ZA12
Odpowiedz
#53
porównanie szybkości ślizgu podkładek: http://www.test-gear.pl/wp-content/uploa...ek-TG1.jpg
Odpowiedz
#54
dobra Raivo oddane, na testach ma dziś SS DEX :)

update:
DEX to chyba jednak nie to, potrzebuje twardej podkladki jednak ze slizgiem troche wiekszym niz na DEXie ale nie to co Raivo :) sprawdze chyba G440 w nastepnej kolejności :)
Odpowiedz
#55
haha, różnice na plastikach są na prawdę małe, próbuj g440 może akurat będzie :P
Odpowiedz
#56
spadaj :P to nie jest szmieszne :P albo znowu kupie Raivo jak bede mial lżejszą mysz :P mam wrazenie jednak ze Destructor ma troche mniejszy slizg niz to Raivo bydle :D jak nie G440 albo SS któraś z tych sztywnych to sie normalnie po prostu pochlastam :D

byłem w Saturnie i wystawili stoisko GAMING :) byl Logitech, Roccat i SS... z SS był tylko Sensei - kształt bardzo mi pasi ale wielkosc i waga do mojego chwytu nie bardzo, wiec pewnie Kana byłaby dobra ale ten cholerny LOD i jakies kombinacje z taśmą to nie dla mnie wiec Zowie :)

była podkładka Roccat Alumic, nic specjalnego szczerze powiem... za to był tez SS 9HD na niej stał Sensei i feel był niezły więc juz zgłupiałem :D
mialem okazje sobie poklikac na Kone Pure i lezy całkiem niexle musze przyznac wiec zastanowie sie nad nią... mimo iz profilowana tragedii nie ma
Odpowiedz
#57
a na Raivo nie mogłem trafić czasem w linki wiec było słabo :D

------------------------------------------------------

Duzo czytam ze g440 jest kiepski ze względu na słabą wytrzymałośc i jedyne co mi zostaje to juz chyba tylko SS 9HD, a jest deczko drogi =/
Odpowiedz
#58
9hd jest ciut wolniejsza od g440, g440 ma bardzo fajny ślizg ale rzeczywiście się rysuje szybko, wiec trzeba bardzo dbać o poziom swoich ślizgaczy :(
Odpowiedz
#59
wlasnie =/
wrzuciłem wam na FB zdjecie mojego chwytu, moze to jakoś zmieni coś na temat tych proponowanych myszek, jezeli nie to jade po za12 i zaczne chyba po prostu od myszki, mimo tego ze destructor jest wytarty to chyba lepiej najpierw kupie mysz pozniej podkladke bo w sumie moglo sie okazac za Raivo nie byłoby takie złe z myszą która waży o 20g mniej od mx518

z tego co "macałem" G440 w Media Markt to ma podobną "granulowaną" powierzchnie co Destructor i niby fajnie, ale jak tak jak napisałem wyzej chyba zaczne od myszki bo może 20g zrobi różnice i bede mogl nad myszka zapanować wtedy wezme Raivo bo slizg był przyjemny. Jezeli nie to sprobuje 9HD bo tez jest w media. W DEXie przeszkadza mi jednak ta chropowata powierzchnia gdyby nie to, chyba bym ją zostawił bo wykonana jest naprawde świetnie...
Odpowiedz
#60
Jesli używasz MX518 to nie kombinuj i idz dalej seria Logitecha. G400 jest super pod Twój chwyt ewentualnie te nowsze G402 lub g502.

NIie będziesz musiał się przyzwyczajać, a jakość znasz i wiesz, że będzie super :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.