• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HELP! w doborze MYSZKI :)
#71
widze na fpapowaniu tez sie znacie :) palm, fingertip czy claw do tego najlepszy? haha :D

w sumie jak jestes koksem to na Tesoro Shrike tez mozesz grac w RTSy :) 156g = GG no RE :)

bylem znow w Saturnie, mysle ze 9HD bedzie dobra bo stawia chociaz odrobine oporu przez to ze powierchnia jest lekko chropowata i o to mi chodzi (swoja droga gdybym mial pewnosc ze bedzie dobra zamowilbym 4HD bo na takiej wielkosci sie zmieszcze a nie ma co przeplacac bo 4HD kosztuje 69zł a 9HD 119zł =/) ... jak nie to tylko Alumic Speed i slizgacze do wymiany co chwila :)

co do myszki to na pierwszy rzut jednak idzie Kone Pure. Znow mierzyłem Senseia ktory dlugosc ma jak ZA12 i ta dupa cos chyba bedzie przeszkadzac... chociaz tam stanowisko testowe ma polke pod kątem 20-25 stopni wiec ciezko powiedziec bo jak trzymasz myche to grawitacja sama ja spycha w kierunku wnetrza dłoni...

swoja droga - moze ktos polecic dobre slizgacze do Pure Kone? od razu kupie ze 2 zestawy zeby miec. Te fabryczne sa super grube i wysokie i wlasnie takie potrzebuje
Odpowiedz
#72
claw gripem raczej nie wygodnie haha ;D

a co do ślizgaczy to weź sobie hotline games - http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...ine-games/ , tylko wiedz że takich jak oryginalne roccata to niestety nigdzie nie dostaniesz, a szkoda bo świetne mają. No i swoją drogą to po roku pisz do supportu czy wymienią Ci ślizgacze, może akurat jak logitech podeślą za free nowe ;)
Odpowiedz
#73
super, tylko jak sie okazuje Kone idzie do sklepu :) wykonanie mi sie podoba, materiały i waga to na pewno na plus, ale do mojego chwytu nie bardzo. Jest jednak po prostu ZA MAŁA, boli mnie nadgarstek mimo iz precyzja jakas jest, w q3 dało sie grac nawet na niezlym poziomie to juz w LoLu było gorzej, ale tez do ogarniecia jednak mimo wszystko po 2 godzinach nadgarstek dal znac o sobie... mimo tego ze chowała sie ładnie w reke to jednak musze poszukac czegos innego. Teraz pytanie czy ZA12 czy FK1 albo cos innego?

co do podkładki to jest git... co ciekawe dobrze ze kupilem razem z mysza bo bym oddal do sklepu - okazuje sie ze waga ma duze znaczenie. mx518 i DA raczej sporo trudniej mie sie kontroluje niz tego małego Pure i tak jak na dwoch pierwszych nie jest zle, ale dobrze tez nie. Tak na Pure juz kontrola jest naprawde spoko dlatego podkladka zostaje :) i myli sie ten kto twierdzi ze na plastiku roznice w slizgu są małe. Jak dla mnie roznica jest spora, bo na Raivo na mx518 i DA nie dało sie praktycznie grac, na 9HD gra sie i to cakiem niezle :D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.