• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HELP! w doborze MYSZKI :)
#41
bo jest juz stary i zuzyty mam wrazenie, mimo grania na high sensie czasem trudno na niej o odrobine precyzji... najpierw wymienie mysz pozniej ewentualnie podkladke, chociaz 50zł za Raivo to kuszaca propozycja zeby od reki miec z glowy, tym bardziej ze jest rekomendowana przez chłopaków z TG :) poza tym destructor faktycznie gwałci ślizgacze :)

napisalem tez do Roccata, odpisali ze to odklejanie sie zdarza sie w niektorych egzemplarzach ale wedlug Roccat dosc rzadko :)
Odpowiedz
#42
ok Raivo zamówiony :) raz na 2 lata moge zapłacic 50zł za podkładke, mam tylko nadzieje ze sensor sie nie bedzie na niej gubił :)
Odpowiedz
#43
kana bardziej płaska, troszkę inne boki, ale tak imo to są dosyć podobno, raczej jak komuś pasuje kana v2 to i za12 będzie.

Nawet jak będzie się odklejać to w niczym to nie przeszkadza.

Jak grasz na high sensie to wiadomo, że przy drobnych ruchach ciężko na czymkolwiek o precyzję. Raivo jest jedną z fajniejszych podkładek plastikowych, 2 lata powinna pociągnąć ;p z ZA12 będzie dobrze współgrać.
Odpowiedz
#44
Wielkie dzięki :) co sie okazało - łapa mnie boli tez od proby bycia precyzyjnym na WYTARTEJ podkładce haha... posadziłem mysz w lewym dolnym rogu podkladki gdzie nigdy jej nie uzywąłem i feel jest zupelnie inny... mowie WTF! dlatego zamówiłem Raivo i przypuszczam ze ulga bedzie znaczna, chociaz mimo wszystko mysz jest tez zle dobrana, potrzebuje symetrycznej i wysokiej wiec biorac wszystkie ZADY i WALETY chyba nie ma wyjscia jak sprobowaz ZA12 bo nic innego juz nie wymysle :) wszystko wyjdzie po jakims czasie uzywania, jedno jest pewne ze na DA ktorego teraz uzywam lece mniej lub bardziej płaskim CLAWem i mam nadzieje ze nie bede musial odsyłać ZA12 bo znalazłem za 225zł :D

no i mam szczerą nadzieje ze zaden sensor sie nie zgubi na tym logu, jakas opinie czytalem o tym ale nie wiem jaka mysz...
===========================================

Raivo juz u mnie... troche trzeszczy ale dobrze jest :D
Odpowiedz
#45
jeszcze po zmiane myszy zobacze jak bedzie, bo feel na niej jest jak na nowym destructorze, ale chyba mnie troche drazni :)

w razie czego kupie po prostu DEXa, no chyba ze jest jeszcze cos ze speed godnego polecenia? bo jednak troche precyzji by sie przydało, no chyba ze to po prostu kwestia tego ze mx518 czy DA sa po prostu za ciezkie zeby nimi tak swobodnie poruszać z odpowiednia szybkoscią :)
Odpowiedz
#46
Raivo jest bardzo szybka, taką chciałeś :) Spróbuj sobie Dexa kiedyś, kto wie może spodobają Ci się szybkie hybrydówki
Odpowiedz
#47
jest ok, to jest to samo co destructor jezeli chodzi o feel jak dla mnie tylko moja juz wytarta :) 50zł to nie majatek najwyzej sprzedam jak sie nie przyzwyczaje ale mysle ze problemem jest wielkosc i waga myszy, no nie da sie grac szybko mysza o wadze 106g i jeszcze w zlym kształcie wiec nie oddaje jej na razie. Kumpel chyba moze załatwic tanio Razer Goliathus Speed i zobacze jaka bedzie roznica, w razie czego stratny dużo nie będe :)

teraz mam tylko nadzieje ze podpasuje mi mysz bo wzialem malutkiego microsofta do lapka na ta podkladke i fajnie jest bo jest lekka i mozna smigac, a tą krową to nie da sie zrobić nic co przypomina chociazby odrobine precyzji na Raivo :)
Odpowiedz
#48
ok... nie jestem pewien czy to kwestia myszy jednak i wydaje mi sie ze Raivo jednak za szybka jak dla mnie. Chyba sprobuje Goliathusa Speed albo Dexa =/ co bedzie lepsze pod powiedzmy sobie ŚREDNI slizg... czyli dosc szybko ale nie tak zeby sie nie dalo ogarnac :) chociaz pewnosci nie mam i tez nie mam jak przetestowac ale moze z lżejsza myszka byłoby łatwiej chociaz pewnosci nie mam =/

tyle lat grałem na czyms co mi jednak niezbyt pasuje... fakt ze zaletą twardych podkładek jest to ze mozna je łatwo wyczyścić :) no chyba ze jest cos co ma powiedzmy średni slizg bo na Raivo naprawde idzie sie zabić :)
Odpowiedz
#49
Cytat:jeszcze jaką moglibyscie polecić podkładke pod za12 lub ogolnie pod ten sensor, wiedząc ze nie zniese żadnego oporu podczas ruszania mychą
sam o to prosiłeś :P

co do goliathusa, podobnie jak powie ci ekipa test-gear nie jest ona specjalnie dobrą podkładką, różnokolorowe podkładki potrafią negatywnie wpływać na pracę sensorów, poza tym sama charakterystyka ślizgu nie jest specjalnie dobra.
Moim zdaniem dobrą alternatywą goliathusa jest hyperx fury pro, ma parę drobnych wad, których nie ma goliathus, ale moim zdaniem stosunek kontroli do szybkości i gładkości ruchu jest zdecydowanie lepszy, pisałem o niej tu: http://test-gear.pl/forum/showthread.php?tid=223
niestety szanowna ekipa test-gear nie chciała jak dotąd zająć się testem tej podkładki więc jest tutaj tylko moja subiektywna ocena.
Odpowiedz
#50
wiem ze sam chcialem bo tyle czasu na tym starym destructorze pozwoliło zapomniec jak sie na takiej powierzchni gra tym bardziej ze na Raivo gra w Q3 jest ok, gorzej w MOBA tudzież RTSy... tak jak wspomniałem moze na myszy 70-80 gram z lepszym kształtem byłoby inaczej, ale tez raczej nie spodziewam sie rewelacji dlatego oddam ja do sklepu. Sprawdze ten slizg na Goliatusie, a jak nie to kupie DEXa... kiedys pamietam grałem na QCK i nie było zle tylko strasznie sie brudzi =/

co do Goliathusa chłopaki z TG polecają ją w swoim poradniku piszac ze dobra jakość i tez nie widze za bardzo zeby ludzie narzekali na nią jezeli chodzi o sensory. Jest w sprzedaży juz od dawna i ciagle sie sprzedaje wiec moze jakis gowniany sensor sie zgubi ale te lepsze raczej nie (wedlug tego co napisane w polecane podkladki - pod wszystkie sensory) :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.