• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HELP! w doborze MYSZKI :)
#31
W sumie racja... wymienilem slizgacze na DA i testuje, zdecydowanie za duża do tego chwytu... zastanawiam sie czy nie zadziała u mnie zasada z waszego poradnika " Dla graczy stosujących 5 punktowe podparcie – im krótsza tym lepsza i bez profilowania " z tego co widze jak mysz jest za szeorka i za ciezka to mam problem z wykonywaniem szybkich ruchów wiec to by sie zgadzało i łapa boli...
Biorac pod uwage ze jestem praktycznie pewien ze wlasnie uzywam "płaskiego clawgripa" to czy jest jeszcze jakas inna mysz oprocz zowie godna polecenia ktora dobrze sie zgra z destructorem? oczywiscie 5 punktów podparcia :) moze byc tez inna podkladka :P
Odpowiedz
#32
grając to parę razy napotkałem się na pozytywne opinie o evga torq X5 pod claw gripa, jedynie ta jej góra z glossy może irytować ,ale zawsze można obkleić ją ;) Myślę, że mógłbyś się nią zainteresować
Odpowiedz
#33
powierzchnia nie ma takiego znaczenia bo w sumie trzymam myszke tylko oposzukami palców... no chyba ze ten plastik jest juz taki mega glossy :) chociaż za tą cene to chyba lepiej dolozyc pare groszy i wziąć zowie cos mi sie zdaje :)
jezeli tylko te 2 propozycje to chyba za12 wygrywa, chociaz wolalbym miec jeszcze jakas opcje do przetestowania, tym bardziej ze ten moj claw to nie taki zupelny claw, tylko opuszki troche zgiętych palców czyli taki pół claw pół finger :) :)
Odpowiedz
#34
Obiektywnie rzecz mówiąc nie ma zbyt wielu ciekawych propozycji pod taki chwyt, poza wymienionymi w tym temacie.
Odpowiedz
#35
no to dupa... czyli za12 :) chyba ze jeszcze popatrze na te polecane pod claw w koncu pod płaski moze tez sie nadzadzą tylko trzeba dobrac wielkość.
jeszcze jaką moglibyscie polecić podkładke pod za12 lub ogolnie pod ten sensor, wiedząc ze nie zniese żadnego oporu podczas ruszania mychą :) wielkość - nie wieksza niz Razer Destructor bo ani nie jest potrzebna ani nawet nie wejdzie mi tutaj
Odpowiedz
#36
Kup SS Dex, czasami jest na promocji w różnych sklepach do 100 zł.
Odpowiedz
#37
a ewentualnie coś ze sztywnych ze tak brzydko sie wyraże? :D
zalezy mi na tym zeby łatwo sie to czysciło i zeby absolutnie nie trzeba było tego prać :) Destructor ma to do siebie ze beirzesz mokrą szmate chwila moment i czysto :)
czyli potrzebuje coś pod speed, co sie dobrze zgra z za12, łatwe do czyszczenia, bez grama oporu no i maksymalnie wielkosci destructora :)
no chyba że DEX wydaje sie naprawde taki dobry to zaufam Ci i wezme DEXa bo opis mnie zainteresował :D

druga rzecz jezeli jeszcze w tej kwestii moge zawrócić tyłek :P - jak wypada tutaj SS Kana V2? oczywiscie w porownaniu do za12? długośc ta sama, szerokosc tez tylko dosłowanie 2mm niższa ale za to lżejsza i sporo tańsza (chociaz to akurat nie jest takim wielkim problemem) no i może ciut gorszy sensor ale nadal bardzo dobry... sa jakies istotne róznice??
Odpowiedz
#38
to moze zobacz na Roccat Raivo
Odpowiedz
#39
Ten dex jest interesujacy ale boje sie ze to znow szmata sie zrobi, z tego co czytam to powierchnia jest speed i w ogole, ale jak z trwałością?... destructor przezyl 8 lat i jest niezniszcalny :)

bede wdzieczny jeszcze za jakies info na temat Kana V2

jezeli nie ma juz problem z "rozwarstwianiem" sie Raivo to na pewno sie nad nią zastanowie...
Odpowiedz
#40
Jeżeli ten razer destructor ci odpowiada to po co w ogóle go zmieniać?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.