• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HELP! w doborze MYSZKI :)
#21
rozumiem ze roccat lua bedzie za mała? :)

zmierzyłem dokładnie dłoń - palec wskazujacy na wyskosci drugiego zgięcia liczac od góry to fatkycznie ok 2,5cm, długość to 19,5cm tak juz dokładnie... zastanawiam sie czy miedzy 12 a 13 nie ma roznic w kształcie typu, ze moze wyskosc jest podobna i szerokosc tez, ale 13 wyglada mi bardziej na cofnięty srodek i wiekszy spader, aczkolwiek moge sie mylic bo patrze tylko po screenach. Na pewno podjade na dniach przymierzyc za12 na tyle na ile sie da w Komputroniku chociaz nie wiem czy bedzie taka mozliwosc =/ na pewno podoba mi sie to ze te myszki są lekkie i symetryczne chociaz ciezko mi powiedziec cyz na pewno bedzie to chwyt w "moim typie"... na pewno cena nie jest w moim typie :)

z tym chwytem to porazka bo palm ok jak ruszam na boki ale w zwiazku z tym ze łokieć wisi ponizej krawedzi stolu, to zeby ruszyc w dol czy w gore to potrzebuje podniesc przedramie co niebardzo mi pasuje, to wtedy palce robia reszte wiec ten chwyt mam jakis taki głupi :) ale w sumie w LoLu uzywam tylko palców jednak bo inaczej bym nie dał rady szybko ruszac mychą we wszystkicj kierunkach

sa jeszcze jakies alternatywy godne polecenia do takiej dłoni i chwytu? moze roccat savu? chociaz ona jest profilowana =/ Mionix Avior? wlasnie za12 wypada lepiej niz Avior?

no i skoro nie za13 bo za mała to dlaczego nie za11 skoro jest najwieksza a łape mam wzglednie dużą?:)
Odpowiedz
#22
Chyba nigdzie nie mają wystawionych Zowie. Możesz zamówić i do 14 dni oddać, więc nie martw się o rozmiar.

ZA12 będzie Ci łatwiej cofać w dłoni -schować pod śródręcze, jak to przy fingertipie, w LoLu będzie lepiej grać. ZA11 jest jednak większy i trudniej tak nią poruszać w palcach. Masz bardzo dużo wymagań, więc jak widzisz ciężko nam tu dopasować coś jeszcze :P.
Odpowiedz
#23
Haha no tak bo ja taki wymagajacy jestem i w ogole :P jedno na czym mi zalezy to dobry kształt i w miare dobry sensor :) juz minely czasy gdzie potrzebowałem dobrego sensora do q3 :) teraz gram rekeacyjnie w lola wiec kształt najwazniejszy :D wymagania nie sa tak duze tylko nie bardzo wiem co bedzie dla mnie odpowiednie bo gry sie zmieniły i teraz zgłupiałem :)

nawet sie zastanawiam czy moze cos z oferty a4tech? albo Roccat? Lua wydaje sie troche mała, ale Savu moze? fakt ze jest troche profilowana, ale duzo tańsza :)

http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...ccat-savu/ - tutaj tester wyglada jakby mial dość dużą łape i dokładnie tak samo uklada serdeczny jak ja, w tym samym miejscu :)

przeczytałem recenzje ZA, zastanawiam sie jeszcze jak dokładnie wygląda chwyt typu "fingero/claw" o ktorym tam piszecie, czyli płaski CLAW GRIP? czym to sie rózni od Fingera?
Odpowiedz
#24
no taki płaski claw ;) przy fingerze palce są bardziej wyprostowane

to chyba moja ręka albo kolegi ezzia, nie pamiętam a podobne mamy :P on ma coś koło 19, ja 18.5. No ta myszka ma takie miejsce na ten palec w sumie może Ci się to spodobać, jak tak nie potrafię stad ciężko mi się ją użytkowało ;)
Odpowiedz
#25
haha :) tylko boje sie troche profilowania... wlasnie nie wiem czy z profilem czy bez , ale jedno juz teraz po dluzszej obserwacji, analizie etc. wiem na pewno - moj chwyt przy grach w które obecnie gram to wlasnie cos w rodzaju takiego plaskiego claw gripa! poatrzylem na wasz poradnik o chwytach, na miejsce podparcia przy roznych opcjach i zauwazylem ze przy fingertipie wedlug przynajmniej zdjecia w wszym poradniuku (ver. 1) palce sa proste a ja mam wlasnie zgięte! taki nie finger, ale tez nie claw i tymi palcami prostujac je lub zginajac poruszam myszke w góre i w dol, a na boki lapie ją kciukiem i małym palcem (dłon od tego boli - mysz jest za ciezka po prostu, moze tez proflowanie ma cos do rzeczy), zatem to musi być własnie taki płaski claw... czyli Zowie za12 to najlepszy kandydat biorac pod uwage wszystkie zmienne które teraz opisałem i wielkość dłoni? :D jezeli tak to ide do sklepu i jak bedzie niedobra to wysadze sklep w powietrze po prostu, a potem przyjde po Was i każdy dostanie z raila :)
Odpowiedz
#26
hehe, wiesz to jest tak, że na 100% to nikt Ci nie powie tak to ta i już ;) Ja bym jeszcze przed zakupem poszedł do jakieś media, rtvv, saturn gdzie mają wystawiane produkty i spróbował tego roccat Savu, bo często go maja w takich sklepach :) kto wie czy ta platforma to nie jest właśnie w 100% to czego szukasz.
Odpowiedz
#27
juz szykuje raila :)

dzieki za porady... czyli albo savu albo zowie :) aha i jeszcze jaki LOD ustawic dla Razer Destructor w razie czego? :D
Odpowiedz
#28
hmm tak w sumie nie popatrzyłem jeszcze, ale nie wiem jak savu będzie działać na destructorze, bo 3090 potrafi być wybredny na metalu, wiec też licz sie z tym (w savu nei ustawisz loda). Swoją drogą szykuj się, że ślizgacze będziesz często wymieniać :P Zowie powinna działać na którymś to sam zobaczysz, już od dawna nie znam nikogo kto by chciał używać metalowe pady więc nie mamy takiego u nas aby móc testować sensory
Odpowiedz
#29
ten metal tutaj to jest chyba tylko albo w ramach ozdoby albo to ściema :) powierzchnia jest dość plastikowa :) fakt ze slizgacze sie zuzywaja dosc czesto ale ta podkladke tez mam juz z 8 lat i jest niezniszczalna, a feel jest porównywalny do plastikowych... w sumie lubie speed i mysle po prostu nad szkłem bo szmaciaki to odpadaja na starcie bo to scierwo zamula myche po jakims czasie, trzeba pozniej prac i ogolnie syf :) tylko high sens i speed surface :)

no to zostaje mi chyba tylko Zowie... cos mi dzis proponowali Cyborg RAT ale z tego co widze to na sensorach Philips =/ pojade do Media i obejrze Savu, ale coś czuje ze skonczy sie na za12... swoja droga zastanawiam sie dlaczego nie zrboli do tego sterowników? bo to jest P&P nie?
Odpowiedz
#30
ta p&p, bo ludzie kupujący zowie w przewadze nie chcą sterowników, sam też ich nie lubię i nigdy z tego nie korzystam ;)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.