• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HELP! w doborze MYSZKI :)
#11
wiesz, do rtsów zawsze mniejsze myszki będą lepsze, a do fpsó przeważnie wybiera się te większe, żeby ruchy był pewniejsze. To może weź mniejszą wersję za11 czyli ZA12. Powinna być kompromisem pomiędzy tym wszystkim :)
Odpowiedz
#12
popatrze za nimi na pewno, szkoda ze nie mozna tych Zowie gdzies przetestowac... =/

wiec do LoLa i ogolnie rtsów wlasnie zmieniam chwyt jak sie okazuje i preszkakuje to bardziej na fingertip, bo do fpsów jednak opieram reke na myszy wiec musze cos mniejszego faktycznie i nie wiem czy nie ten Kone Pure. Jeszcze musze popatrzec... jakies wskazówki odnosnie profilowania?

z tym fingetipem to jeszcze jest ten problem ze da sie zagrac na wszystkim, tylko jak tu nie wybrac za małej? :D
Odpowiedz
#13
Jak co to kilkudniowego Roccata Kone Pure Military Desert Strike mogę opchnąć za 150 :P
Odpowiedz
#14
ps.

trzymam seredeczny DOKŁADNIE tak jak tutaj "http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje/myszki/roccat-savu/" i zastanawiam sie czy savu to nie jest dobra opcja?

Zares - Dlaczego Ci ta myszka nie pasuje? :D
Odpowiedz
#15
Bo mam 2 nowe myszy, w tym Zowie ZA13 i 0 na koncie :D Czemu nie pasuje? Ja nie akceptuję fingergripu w ogóle, przez co nie leżała mi na palmie (nie mogłem znaleźć miejsca dla małego palca, choć po za tym mysz super, ale ja wybredny jestem). Teraz też, niby ZA13 super, ale myślę już nad przetestowaniem Aviora :P
Odpowiedz
#16
Avior prawdopodobnie jedna z najlepszych myszy na rynku, Mionix robi bardzo dobrej jakości sprzęt :) tez sie nad nim zastanawiam... taki fingertip dużą mychą bez profilowania bo chyba od tego profilowania mnie kostka boli, bo przy szybkich ruchach zmieniam chwyt i przesuwam myszke tylko kciukiem i małym palcem =/

ok to juz pewne że uzywam fingertipa do rtsów i palm do fpsów, taki sprytny jestem :) zatem potrzebuje dobra mysz pod fingertip pod na moja dlon której wymiary podalem wyzej i jakis dobry pomysl na profilowanie lub jego brak... szerokość myszy chyba ma tu duze znaczenie, albo po prostu sam jej kształt
Odpowiedz
#17
OK po dalszej obserwacji - gram na czyms co jest chwytem jednak pomiedzy CLAWem a FINGERTIPem.. przyciski na myszy wciskam opuskami palców i dlatego mnie tak ciagnie do myszy bez profilowania. Mam wrazenie ze gdyby mx518 nie byla profilowana i byla krotsza to uzywałbym jej jako CLAW... dlatego niezle lezala mi w lapie g300s tylko problem byl tu z tymi przyciskami przy LPM =/ zatem potrzbuje dobrej, wysokiej i ze srodkiem cofniętym myszy. Symetrycznej... tylko teraz kwestia szerokosci? bo w opisie piszecie zeby wybierac myszki raczej węższe, ale to pewnie kwestia dłoni... od czubka srodkowego palca do linii kciuka mam 14,5cm wiec pewnie myszki od 13cm będą ok, ale chyba wole krótszą bo mx518 ma 13.0cm i troche wchodzi w śródręcze przy ruchach w dół.

Teraz moze sie juz uda coś dobrac... jakies propozycje? :D zastanawiam sie tez nad Tesoro Shrike h2L 125mm, dosc wysoka, symetryczna, niezła cena no i rekomendowana przez was :) tylko nie wiem czy to nie jest jednak mysz pod palma i czy nie bedzie za duza tak ze znow bedzie mnie kostka boleć :)
Odpowiedz
#18
ee mi to tam dalej ten za12 najbardziej pasuje do Ciebie, prawie jakbyś ją opisał :P .

Shrike jest pod 1+3+1 fajną opcją dla tych co clawem trzymają ,ot taki kształt idealny pod to właśnie. Boję się, że będzie za duża znowu dla Ciebie
Odpowiedz
#19
ok... to teraz pytanie za 100 punktów - dlaczego za12 a nie za13? :D w sumie za12 jest ciut szersza i wyzsza... ale nie wiem czy za13 nie bedzie lepsza bo jest krotsza i lzejsza. Sa jeszcze jakies roznice?

no tak tesoro jest troche chyba za ciezki z tego co patrze :) sa jeszcze jakies alternatywy dla Zowie? :)
Odpowiedz
#20
2.5 / 19 cm to raczej gruba i duża dłoń, ZA13 wyda Ci się przy takich rozmiarach za mała.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.