• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa myszka (cena do 300zł)
#1
Witam, szukam nowej myszki ponieważ w starej padł sensor (Film z jej udziałem :D



[*]jaką obecnie myszkę używasz: Tracer Sniper 
[*]jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800 DPI
[*]czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): CS GO niska (1.5)
[*]czułość w Windows: 3/11
[*]czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): 800 DPI
[*]ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): Niestety już nie jestem w stanie sprawdzić 
[*]w co grasz (podaj tytuły gier): CS GO 
[*]jaką masz obecnie podkładkę: A4Tech X7 GAMING 500MP 
[*]ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 2 boczne + regulacja głośności (już nie potrzebne) + zmiana dpi na myszce (nie wymagane)
[*]twój budżet: Powiedzmy do 300zł
[*]jaki chwyt stosujesz: Palmgrip
[*]jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
[*]jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: Prawo
[*]jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 18 cm
[*]jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1,8 cm
[*]czy chcesz zmienić swój chwyt?: Nie
[*]czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Najlepiej 400 DPI
[*]co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Sensor padł
[*]czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: Dobrze by było
[*]uwagi (np. co do wyglądu myszki): Chciałbym tym razem myszkę symetryczną 

Cena do 300 zł jednak im mniej tym lepiej :) Chyba że będzie jakaś kolosalna różnica to się skuszę :))
Odpowiedz
#2
Bierz Zowie ZA12 :) myślę, że Ci się spodoba http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...11-i-za13/
Odpowiedz
#3
Ponagliło mnie teraz i znalazłem na mieście SS Rival za 199 zł będzie jakaś wielka różnica na zowie czy nie bardzo?
Odpowiedz
#4
bardzo duża ;), rival jest znacznie większy, ma jakby hybrydę chwytów palma z fingerem (zobacz na naszą recenzję) no i nie symetryczna ;p
Odpowiedz
#5
A odbiega technicznie od np Zowie ZA/ FK ?
Odpowiedz
#6
powiedziałbym, że to zowie przetrwa dłużnej pomimo, że komponenty mogą o tym jednoznacznie nie świadczyć ;)
Odpowiedz
#7
Dużo objeździłem dzisiaj i tak Brałem pod uwagę głównie Razera Deathadder'a w wersji Chroma - Fajnie mi na niej leży ręka ale problem z dwuklikiem mnie przeraził płacąc tyle za myszkę. SS Rival widziałem wersję drugą i jest ogromna :D. Zowie FK1 (zaliczyłem 6 galerii handlowych nie znalazłem żadnego produktu Zowie a sprzedawcy robili wielkie ocza kiedy pytałem o to cudo ;D 2/10) znowu ma problem podobno z button lagiem. Takim o to sposobem mam w głowie pełno informacji które wprowadziły zamęt straszny przez który ciężko mi coś wybrać ;/ Zastanawiam się skoro Button Lag był w FK to czy przypadkiem nie poprawili go w FK1 ?
Odpowiedz
#8
Ale to jest ciekawe ten button lag, wiadomo test pokazał laga, ale czy to rzeczywiście jest tak odczuwalne? Neo z VP gra właśnie na Zowie FK (tylko nie wiem dokładnie, czy tej nowej, zapewne tak), od jego inicjałów nazwali tą mysz i strzela niesamowicie. Wiadomo, że progamerzy zagraliby na każdej myszy dobrze, ale z drugiej strony przecież tam się liczy każda milisekunda i wątpię, by używali czegoś, przez co przeciwnik mógłby mieć nad nimi przewagę.
Odpowiedz
#9
Sam właśnie nie wiem co o tym myśleć, Izak również gra na tym sprzęcie i nie raz robi chore akcje, niby 15 ms ale to ogrom przy np flickshocie ;/


@Edit zgłębiłem się troszeczkę sposób testowania przez użytkowników opóźnienia przycisku i ogromnej rozbieżności wyników. Sposób testowania polega na stuknięciu się myszek ppm'em... Zowie ma "twarde" przyciski zapobiegające przypadkowym naciśnięciom co przekłada się na wcześniejsze naciśnięcie przycisku drugiej testowanej myszki. Jeśli się mylę to proszę o poprawienie mnie :))

Jeszcze mam 2 pytania :
1. Jakie są różnice pomiędzy 1 (pomarańczowy scroll i logo) a 2 wersją (biały scroll i nowe białe logo)
2. Jaką wybrać podkładkę musi być duża (coś jak mój aktualny A4Tech) i musi mieć powierzchnię typu control (najlepiej żeby nie kosztowała więcej niż 50 zł :D).
Odpowiedz
#10
1. kolor, gdzieś ktoś twierdził, że button lag jest mniejszy w nowszych partiach. Tak da się to odczuć, głównie przy rtsach, chociaż aż tak źle nie jest.
2. weź ss qcka+ ok 60 zł.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.