• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz + Podkładka CS:GO (~200zł, 400dpi)
#1
jaką obecnie myszkę używasz: A4Tech X-748K (ta ze słabszym sensorem)
jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400
czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niskie (1.7 sens. w CS:GO)
czułość w Windows: 6/11
czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): W sensie DPI? 400
ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): Ok. 10 cm
w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO, reszta tytułów nie ważna
jaką masz obecnie podkładkę: A4Tech MP200 lub 300 (nie jestem pewien)
ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): używam 1 boczny do mikrofonu na TS3
twój budżet: 200 zł, mógłbym trochę poczekać i dozbierać jakieś 30 zł ale, mówiąc szczerze, chciałbym wymienić myszkę jak najszybciej
jaki chwyt stosujesz: Przyznaję, że nie obserwowałem swojej dłoni podczas gry: Wydaje mi się, że hybryda finger i palm gripa
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: prawo
jaka jest wielkość Twojej dłoni: ~18 cm
jaka jest szerokość twojego palca wskazującego?: ~2 cm
czy chcesz zmienić swój chwyt?: Chciałbym zmienić swój chwyt na palm grip ale nie wiem jak mam się do tego zabrać, próbowałem się "zmusić" do palm gripa, ale zawsze wracałem do hybrydy
czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: W jakim sensie? Nie interesuje mnie czy myszka ma 3k dpi czy 5k dpi. Chciałbym pozostać w 400 - 450 dpi.
co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Poci mi się na niej ręka i się ześlizguje, to raz. Po drugie - jak zrobię szybki ruch i podniosę myszkę to przez jakiś czas myszka sama leci i nie mogę tego zatrzymać, nie mogę też ruszyć myszki w przeciwną stronę. No i wydaje mi się, że przez kształt myszki przesuwam "czubek" trochę w lewą stronę, co mi trochę utrudnia grę... Pewnie tylko mi się to wydaje.
czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: Wolałbym tak by jak najszybciej doszła i cena za dostawę nie była ogromna
uwagi (np. co do wyglądu myszki): Fajnie by było gdyby myszka była symetryczna. Nie musi być ale nie wiem czy znajdę jakiś sklep w którym znajdę tę myszkę i pozwolą mi ją trochę potrzymać. Myślałem nad SS Rival ale nie wiem czy nie będzie za duża (podobno jest "potworem). Do tego: 1. Jaka jest różnica między wersją białą a czarną? 2. Jaka jest różnica między zwykłą rival a rival 100? No i zastanawiałem się jeszcze nad tą myszką (http://procpu.pl/p/1544/27304/roccat-kon...racza.html) ale 1. nie wiem czy zdążę na promocję 2. nie wiem czy będzie mi dobrze w ręce leżała

jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze): Chciałbym byście mi dobrali pod myszkę, którą polecicie. Kupię ją jakiś czas po zakupie myszki
jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)?: A4Tech MP200 lub 300. Nie wiem czy chcę szybszą czy wolniejszą... może być taka sama.
chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): bez różnicy ale przyzwyczaiłem się do materiałowej i nie wiem czy będzie mi tak samo wygodnie używać innych podkładek
jaki rozmiar by Cię interesował: duża (większa od tej co teraz mam, dlatego zastanawiam się nad MP500)
wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: średnią, ale bez różnicy, i tak będę musiał przyzwyczaić się do myszki to przyzwyczaję się też do podkładki
czy podkładka musi być kupiona w Polsce?: "Wolałbym tak by jak najszybciej doszła i cena za dostawę nie była ogromna"
maksymalna cena za podkładkę?: 50 lub trochę bym pozbierał i dołożył dodatkowe 50, mimo wszystko wolałbym jak najtaniej... to nie ja sobie kupuje, niestety.
uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.): Wygląd? Zwykły kwadrat/prostokąt. Ulubiona firma? Nie mam żadnej. Grubość? Bez większej różnicy, może być cienka lub taka co teraz mam, więcej to raczej bez przesady. Zastanawiałem się nad MP500 - duża i tania.
Odpowiedz
#2
wydaje mi się, ze idealną myszką dla Ciebie byłaby Zowie ZA12, no ale niestety cena jest ok 225 zł w tym samym sklepie co ten roccat. Odnośnie kone military to wydaje mi się, ze może być trochę mała, niemniej do 14 dni mozesz zawsze oddać bo w sumie kto wie jakby CI leżała, skoro nie masz zbyt dużego porównania - jak się spodoba to zaoszczędzisz sporo ;) Rival za duży dla Ciebie (białą jest glossy, rival 100 ma A3050 więc w tej cenie nie jest to zbyt ciekawa propozycja).

podkładkę to Natec M12 maxi.
Odpowiedz
#3
Naprawdę za duży byłby? Przecież długość to ok. 13 cm a mam 18 ,5 cm. To dla kogo ta myszka jest dobra, gigantów? :P

Zowie ZA12 wydaje się fajne, ale 250 zł (po przecenie 225 zł). Nie kupuję sam, musiałbym trochę poczekać a wtedy pewnie skończyłaby się promocja. Szczególnie, że podkładka to koszt 70 zł (jest baardzo duża, podoba mi się!)

Jaka jest różnica między ZA12 a Fk1/2?
Odpowiedz
#4
Odswiezam
Odpowiedz
#5
za12 od fk1 różnia się głównie kształtem oraz twardością przycisków, wszystko tu opisaliśmy http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...11-i-za13/

w tym sklepie dosyć długo mają promocje, więc może zdążysz ;P Ewentualnie póki co ni bierz podkładki, później dokupisz :).

podczas testów każdemu z dużą dłonią dobrze leżała za11, a z dłonią twoich rozmiarów miało się wrażenie że chciałoby się coś troszkę mniejszego.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.