• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka pod SS Rival
#1
Jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze):
Obecnie używam myszki SS Rival (poleconej przez was, świetny wybór, jestem bardzo zadowolony)

Jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej):
Obecnie używam bardzo starej podkładki SS QCK, jest na tyle zniszczona, że material odchodzi od antypoślizgowej gumy.

Chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej):
Materiałową, możliwie elastyczną.

Jaki rozmiar by Cię interesował:
Mała/średnia, jest mi totalnie wszystko jedno.

Czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg:
Tak, chociaż skłaniałbym się ku jakiemuś kompromisowi między żywotnością i dobrym ślizgiem. W każdym razie odpowiada mi dobra podkładka o niskiej żywotniści.

Wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy):
Podkładka ma być głownie pod CS:GO, szukam kompromisu między swobodnym ruchem a kontrolą. 

Czy podkładka musi być kupiona w Polsce:
Tak.

Maksymalna cena za podkładkę:
100zł +/-50.

Uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.):
Chciałbym żeby nie była ZBYT gruba. Kolor możliwie czarny.
Odpowiedz
#2
Weź tego najnowszego Roccata, Taito Control - http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...o-control/ da Ci ten kompromis o którym piszesz :)
Odpowiedz
#3
Miałem na oku Zowie G-TF Rough, jak wypada w porównaniu do tego Taito Control?
Odpowiedz
#4
Jak Zowie, to koniecznie G-SR, G-TF Rough jest strasznie szybka i ciężko zatrzymać rozpędzoną mysz - mała kontrola. Na G-SR-ku swobodne ruchy są dalej płynne, a kontrola jest wysoka :) Tym bardziej, że przesiadasz się z wolnej QCK. G-SR na początku jest średnia pod względem szybkości, po 3 miesiącach zwalnia, zyskując jeszcze bardziej kontrolę, jednak powolne ruchy dalej są płynne.

A jak wypadają podkładki względem innych możesz sobie sprawdzić w tym zestawieniu :) - http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...podkladek/
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.