• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz za około 200 zlotych
#31
Bede musial się bardzo zastanowić ale czuje sie dosc przekonany do tej EC1-a
Odpowiedz
#32
A jaka podkladke brac do tej EC1-a ?
Odpowiedz
#33
Polecam Taito Control.
Odpowiedz
#34
Zowie G-SR jest super do CS :) Ktoś z VP gra na niej, chyba Snax. A QCK Ci nie odpowiada, zużyła się? Kiedyś miałem zamiar kupić właśnie QCK, ale zdecydowałem się na G-SR i nie żałuję :) Wg. testów Test-Gear odrobinę szybsza od QCK, ale za to lepsza kontrola. Po 3 miesiącach podkładka zwalnia i kontrola jeszcze bardziej rośnie. Feeling na niej jest niesamowity, powolny ruch jest gładziutki, dzięki czemu można być wcelowanym cały czas przy wychylaniu.

Zerknij tutaj - http://www.test-gear.pl/wp-content/uploa...ek-TG1.jpg
Odpowiedz
#35
QCK to świetna podkladka i strasznie mi się podoba ale mam tą mniejszą wersje która jest za mała ;) Dlatego myślałem nad tą wiekszą ,a G-SR wykracza ponad mój budżet
Odpowiedz
#36
Mi w podkładkach qck nie podoba się to, że nie są obszyte. Zawsze potem się strzępi na krawędziach.

@Zares Mogę wiedzieć gdzie dostałeś GS-R? Oraz czy jest ona tylko w jednym wymiarze?
Odpowiedz
#37
Na Procpu. Jest też mniejsza P-SR, ale na Procpu nie ma, na Allegro na pewno znajdziesz.
Odpowiedz
#38
@cesarz cyberprzestrzeni A Twoim zdaniem jaka mysz z tych wszystkich jest najlepsza ? EC1-a ?
Odpowiedz
#39
Sam mam ec2-a (mniejsza wersja ec1-a) i nie czuję, żeby mi czegoś brakowało, choć w twoim wypadku ec1-a może oznaczać zmianę chwytu, jest to raczej mysz pod fingertipa/palmgripa. Nie wiem czemu nikt nie wspomniał tutaj o zowie ZA11, która pasowałaby chyba najlepiej pod twój chwyt. Żadną - ec1-a, ZA11 i avior 7000 nie powinieneś być zawiedziony.
Odpowiedz
#40
Po przyzwyczajeniu ten tyłek w ZA daje ogromną kontrolę w CS, a sam sensor jest miodny. Także tak, dobrze Cesarz podpowiada, też się dziwię, że ZA nikt nie zaproponował - ja mam ZA13 z racji tego, że mam małą łapę i bardzo przyjemnie się gra. Teraz dopiero wiem, ile traciłem, mając źle dopasowaną mysz z gorszym sensorem (ogromny stary Deathadder) :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.