• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz za około 200 zlotych
#21
A coś z symetrycznych do mojej łapy ?
Odpowiedz
#22
odnośnie rivala to biały jest chyba glossy więc imo tragedia to trzymać, bo się lepi.

to 1 post podałem fk1 lub avior 7000k, pod claw gripa będą spoko. Nie są tak duze jak rival, ale większych nie ma ;)
Odpowiedz
#23
A jak wypada Sensei ? Też fajnie się mysz zapowiada ,ciezko mi sie zdecydować miedzy rivalem a czyms symetrycznym :(
Odpowiedz
#24
w tych czasach kupować myszkę na laserze za ponad 200 zł nie ma kompletnie sensu...
Odpowiedz
#25
Mysle ze czas juz zamawiac tą mysz dlatego chcialbym jeszcze raz zapytać o to jaką mysz brać pod moją dłoń (rozmiarowo) i mój chwyt (palm zmieszany z claw'em) kwota jaka dysponuje to 230 zł i nie jestem do konca przekonan do zadnej ,w szczegolnosci do rivala o ktorym sa strasznie skrajne opinie ,wydaje mi sie teraz ,ze mysz symetryczna byla by bardziej uniwersalnym rozwiazaniem
Odpowiedz
#26
Dozbieraj do Mionix Aviora 7000...
Odpowiedz
#27
Chciałem kupić jak najszybciej myszke ,strasznie długo mecze sie z tym Ratem i myslalem nad zowie fk1 ew ec1-a ale tam musiałbym sie przyzwyczaić do twardych przycisków
Odpowiedz
#28
Masz 20 cm rękę i boisz się za twardych przycisków? ec-a ma bardziej miękkie ze względu na umiejscowienie przełącznika i kąt nacisku, sam ciężar palców odejmie przynajmniej 3/4 siły nacisku.
Odpowiedz
#29
@up Słyszałem gdzieś opinie ze przyciski są strasznie twarde ,nie znam sie na tym dlatego pytam :P
A jak to wyglada z przyciskiem pod scrollem ? Slyszalem ,ze nie jest za dobrej jakosci.
Odpowiedz
#30
zowie ma przeciętne scrolle i w ec-a kiepski przełącznik pod scrollem, rival ze względu na kiepskie spasowanie elementów robi wrażenie tandety, razer DA jest awaryjny i ma najgorszy stosunek jakości do ceny, mionix jest drogi i nie ma tak dobrze skalibrowanego sensora jak zowie, więc zawsze jest jakiś kompromis, nie ma jak na razie myszy bez wad i wybór polega na ustaleniu priorytetów i wybraniu najwygodniejszej, spełniającej podstawowe wymagania, kosztem drobnych wad w mniej ważnych kwestiach.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.