• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz za około 200 zlotych
#11
Dlatego masz steelseries rival :P
Odpowiedz
#12
Lepiej brać wersję białą ("śliską" ) czy czarną (matową)
I wiesz moze gdzie dostane nowe rivale z naprawionymi gumami ?
Odpowiedz
#13
Pierwsze słyszę o wersji z naprawionymi gumami, wiem natomiast, że w Rivalu występuje problem z przyciskami, jeden głośniejszy od drugiego. Zależy jak się trafi, za 1 razem miałem tą wadliwą wersje :D
Odpowiedz
#14
Dzwięk i feeling miedzy prawym i lewym przyciskiem prawie zawsze są rozne :P
Ja slyszlaem ze w nowych rivalach naprawili gumy
Odpowiedz
#15
Właśnie z tego co się orientuje nie do końca. Czytając ludzi opinie i uwagi właśnie wspominali o innym feelingiem miedzy prawym i lewym przyciskiem. U mnie było tak, że lewy był znacznie głosniejszy od prawego, lecz po dzisiejszej wymianie i sprawdzeniu w serwisie nie ma tego problemu i nadal stoi spakowana na sprzedaż.
Odpowiedz
#16
Co by nie mowic zawsze mam 14 dni zwrot bez podadnia przyczyny ,wiec chyba zaryzykuje
Odpowiedz
#17
Tak po prostu przypominam, że mam ją na sprzedaż więc jakbyś był chętny to byłoby świetnie :D
Odpowiedz
#18
z tymi gumami, to jakiś przedstawiciel steelseries mówił na reddit https://www.reddit.com/r/steelseries/ , że je wymienili, zresztą to samo większość ludzi tam to pisze, ale z drugiej strony ciągle ktoś ma z tym problem :D. Więc tak na prawdę to nie wiadomo czy sklepy ciągle mają stare wersje czy SS nic nie wymienił.

90% myszek które mamy na testach albo prywatnie to ma inny klik prawy od lewego :D czasem różnica jest minimalna, czasem znaczna.
Odpowiedz
#19
@Hya A lepiej brac biala czy czarna wersje Rivala ?
Biala tak srednio mi sie podoba ale tam w sumie mam pewnosc ze gumy beda okej a przy czarnej zalezy gdzie trafie.
Odpowiedz
#20
Czytałem jak to wygląda gdy sam ją kupowałem, jest to wada fabryczna i niektórym wymieniali od ręki na nową. Drugim znowu to nie przeszkadza, nawet im się podoba bo poprawia chwyt i nie dają na gwarancje.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.