• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do 100zł CS:GO
#1
Bardzo proszę o pomoc w wyborze myszki. Gram głównie w CS:GO, ale aktualna myszka uniemożliwia mi granie na dobrym poziomie.
  • jaką obecnie myszkę używasz: Modecom MC-M5
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: Nie wiem, nie mam jak sprawdzić ze względu iż jest to myszka bardzo budżetowa.
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska (w CS:GO od 1,5 do 3)
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): Nie posiada sterów
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 18cm-25cm (zależnie od czułości w CS:GO)
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO
  • jaką masz obecnie podkładkę: ESPERANZA GAMING MOUSE PAD CLASSIC (440mm x 354mm x 4mm)
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Bocznych czasem używam do poruszania się po przeglądarce internetowej, jednakże mogę bez nich przeżyć.
  • twój budżet: 55-100zł (Jednakże 100zł tylko jeśli super sztos)
  • jaki chwyt stosujesz: Finger Grip, czasem Palm Grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 17,5zm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1,5cm-2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Nie wiem
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: By była o wiele lepsza. By była większa szybkość, itp. bo przy szybkich ruchach nie wytrzymuje. By była wygodniejsza. Dobry sensor, itd.
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Nie mam wielkich uwag, jedynie by miała ciemną kolorystykę.
Obecnie zastanawiałem się nad:
A4Tech Bloody V7M
A4Tech Bloody V8M
A4Tech Bloody T7
Roccat Lua
Odpowiedz
#2
Musisz wiedzieć, że do 100 zł na każdej myszce możesz wywołać akceleracje przy zbyt szybkim ruchu. W tej cenie to brałbym z allegro a4tech XL750BK na Avago 9500. To co podałeś jest na starym pixarcie więc nie polecam. Lua jest bardzo mała, bez mierzenia ciężko ją polecać.
Odpowiedz
#3
Myszka może być i mała. Nie znalazłem informacji i rzetelnych opinii na temat Roccat Lua. Czy A4Tech XL750BK wyrobi przy szybkich ruchach myszki?
Odpowiedz
#4
W tej cenie moim zdaniem najlepiej właśnie brać coś z A9500, a na niskich dpi działa tak samo dobrze jak każda. Myszka będzie jednak bardziej palmowa, jak wolisz pod fingera to lua mogłaby by być rzeczywiście lepsza. Jednak przy szybkich ruchach to A9500 ma większy max speed od A3050 (w lua).
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.