• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Otwarte słuchawki do 300 zł +/- 50 zł
#1
jakie obecnie używasz? Sennheiser HD 202

czy używasz karty muzycznej/dac/amp ? Posiadam Fast Track Pro

słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) Gry i muzyka po równo

jakiej muzyki głównie słuchasz? Ogólnie jamajskie brzmienia: roots reggae, dub.

twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 300 zł

stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? Jedno i drugie.

jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? Zależy mi na otwartych chyba, że ktoś mnie przekona do pół otwartych.

wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? Większa scena.

czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? W ogóle nie bede z nimi podróżował

dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): Wokółuszne najlepiej welurowe. Mam duże uszy.
#2
nie mam pojęcia jak z tego fast track pro się słucha, ale do 300zł, o dużej scenie, całkiem uniwersalne, ale wymagające dobrego źródła są pioneery se-a1000, tyle, że nie jestem pewien czy nie za mało będzie dla Ciebie basu. Wydaje mi się, że bezpieczniej byłoby wziąć superluxy hd681 evo mk2, prawie jak otwarte, scena trochę mniejsza, ale schodzą niżej, są mniej wymagające co do źródła no i znacznie tańsze.
#3
Na co dzień słucham muzy na monitorach Behringer B3030A. Musiałem się do nich przyzwyczaić. Bas tutaj raczej jest subtelny ale "gęsty" :) Nie muszę mieć słuchawek które schodzą bardzo nisko. Czytam tu i tam o tych Pioneerach o których wspomniałeś. Wszędzie piszą, że wymagane jest dobre źródło. Nie wiem czy Fast Trak Pro jest wystarczającym źródłem.
Dzięki za odpowiedź. Czekam na inne opinie.
#4
dla Ciebie to by się nadawały w 100% Philips Fidelio x1, no ale to nie ta cena :P bo na tą chwilę najtaniej używki po 180$ na amazonie. Powiem Ci jednak, że jak się zazna dźwięku z lepszej klasy urządzeń to ciężko już wrócić do gorszego, a różnice są nieraz ogromne ;)
#5
Hya za takie słuchawki oddam nerke ;-) A co powiecie o wyborze BEYERDYNAMIC DT 990 PRO? Kosztują około 600 zł. Jestem po whisky z kolą i nagle budżet się podniósł. :-) Tylko podpowiedźcie czy fast track pro ogarnie te słuchawki.
#6
http://allegro.pl/sluchawki-otwarte-phil...42812.html dorzuć jeszcze garść włosów na perukę zamiast nerki i weź te Philips Fidelio x1... rozwiążesz problem na całe życie
#7
To ja sugeruję jeszcze na drugą nóżkę chlapnąć hehe i wybrać te fidelio x1 z tej aukcji bo wygląda ona całkiem dobrze. Co do DT990 to ten twój fast track może sobie z nimi nie poradzić, ale z fidelio na pewno da radę, bo one nawet z kalkulatora dobrze zagrają.
#8
minciu na perukę to ja powinienem zacząć zbierać a nie być dawcą ;)

Stałem się dzisiaj szczęśliwym posiadaczem AKG K612 PRO.
Przyjemnie mruczą. Bardzo wyraźny środek, wysokie częstotliwości ładnie cykają. Dołu mogłoby być więcej. Ale wole jak go brakuje niż jest przesadzony. Może z czasem zaczną grać troszkę inaczej. Po kilku godzinach jestem zadowolony. Sprawdzę jeszcze jak z pozycjonowaniem w grach.
#9
też bardzo dobre słuchawki ale dołu (w rozumieniu takiego "pier****ięcia) to nie będą mieć nigdy :P W grach też powinno być dobrze o ile ten fast track nie zakłamuje sceny.


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.