• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa myszka głównie pod cs'a
#1
Dobór myszki 

jaką obecnie myszkę używasz: A4Tech x-748k
jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800
czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
czułość w Windows: 6
czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): -
ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): ~22cm
w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO, FPSy
jaką masz obecnie podkładkę: A4 Tech XGame X7-200MP
ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 1 boczny do rozmowy na TS
twój budżet: 250zł 
jaki chwyt stosujesz: palm grip/claw grip, takie połączone, które ciężko mi opisać.
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): ~17cm
jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1,6cm
czy chcesz zmienić swój chwyt?: raczej nie
czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: wysokość myszki, waga
czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
uwagi (np. co do wyglądu myszki):

Planowałem kupić Zowie FK1, czekam na poradę :)
Chcę zmniejszyć DPI do 400

Podkładka do Waszej propozycji myszki.

W razie czego ze wzoru:

jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze) optyk
jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? A4 Tech XGame X7-200MP
chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): dowolona
jaki rozmiar by Cię interesował: podobne do tych 450 x 400
czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: nie
wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: raczej szybka
czy podkładka musi być kupiona w Polsce? tak
maksymalna cena za podkładkę? ~50zł
uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) doesn't matter
Odpowiedz
#2
Zaczął bym od roccat kone pure military, aktualnie dostępnej na procpu.pl za 160 zł. W wielu sklepach mają wystawione myszy roccata z serii kone pure ( wszystkie mają ten sam kształt i rozmiar), mógłbyś poszukać i przymierzyć, bo kształt jest w zasadzie jedynym czynnikiem mogącym dać istotną przewagę innym myszom do pułapu 250 zł nad tym modelem roccata. W innym wypadku lepszą opcją od fk1 (przy twojej długości dłoni i chwycie już raczej fk2 a nie fk1) będzie zowie za13 ze względu na poprawioną pracę przełączników względem serii fk.
Odpowiedz
#3
ja bym na fk2 lub za13 stawiał
Odpowiedz
#4
Dzięki za pomoc, wybiore prawdopodobnie FK2, ponieważ kształt za13 mi nie odpowiada.
Mam jeszcze pytanie co do podkładki. A4Tech X7 500 MP da rade pod fk2? Czy zainwestować w coś lepszego? Nie chce za bardzo przepłacać, aczkolwiek zależy mi na konforcie gry.
Odpowiedz
#5
jak chcesz tanio to chociaż weź natec m11/m12
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.