• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nowa myszka do 250zł ://
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz:zowie fk1
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione:400
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka):niska
  • czułość w Windows:6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):--
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):ok. 48.6
  • w co grasz (podaj tytuły gier):csgo
  • jaką masz obecnie podkładkę:razer goliathus speed
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne):bez znaczenia
  • twój budżet:250zł
  • jaki chwyt stosujesz:clawgrip/palmgrip powiedzmy połączenie tych dwóch, nie trzymałem ręki na zowie jak szpon, ale na płasko też nie.
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?:prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19cm
    undefined
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?1,5cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?:raczej nie, choć zawsze dopasowuje go do kształtu to typowym palmgripem raczej nie lubie trzymać myszki.
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?:400-450
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?:zepsuł się klik, przestał odbijać
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?:tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki):--
Odpowiedz
#2
myślałem nad rival white jest za 179zl w promocji w procpu, ale zastanawiam się czy nie będzie za duża?>
Odpowiedz
#3
ten rival white jest glossy ;p a tego byś raczej nie chciał. Więc odradzam.

Nie chcesz sobie po prostu przylutować przycisku na nowy jeżeli masz po gwarancji?

Jak wolisz nową i kształt Ci fk1 odpowiadał to może spróbuj Mionix Avior 7000 którego też chwycisz takim claw/palmem.
Odpowiedz
#4
myszka na gwarancji i zamierzam ją wysłać, a potem sprzedać, bo czekania ok. miesiąca, a co do mionixa to jest troche za drogi, 250zł to już max z przesyłką, a co do rivala glossy, ale schodzi z niego ta powłoka?
Odpowiedz
#5
jest lepka i śliska, nie znam nikogo kto lubi taką powierzchnię, ale podobno są gdzieś tacy ludzie ;p to może inną zowie np. za12? ewentualnie możesz coś mniejszego jak Kone Pure Military spróbować.
Odpowiedz
#6
nie chce niczego próbować, chciałbym coś sprawdzonego i pewnego, zowie padła mi po 6 miesiącach(niby najlepsza myszka) więc sam nie wiem czy pakować się dalej w zowie to dobry pomysl, a kone nie chcę, nie spotkałem jeszcze osoby, która gra na tej myszce w csgo.
Odpowiedz
#7
a rozmiar rivala będzie dobry?
Odpowiedz
#8
na claw/palma to imo tak średnio, przeważnie pod taki chwyt wybiera się symetryczne myszki. Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy kształt FK1 dobrze Ci leżał w dłoni- jak nie to wtedy można myśleć o profilowanych.
Odpowiedz
#9
fk1 dobrze leżała nic mi nie przeszkadzało, ale to też nie znaczy, że symetryczna będzie mi przeszkadzała(tak myślę).
Odpowiedz
#10
chyba profilowana, fk1 jest symetryczna :P Jak się nie boisz o coś wyższego i mocniej profilowanego to również możesz na DA Chrome spojrzeć, ja tam ciągle uważam, że dołożenie do aviora mogłoby być najlepszym wyjściem ;p
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.