• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
myszka do CS:GO
#1
1. Gram na a4tech 720 optyczna
2. http://scr.hu/3yh4/2ob81 (czytaj. punkt 5)
3. W CS:GO mam 2.00 coś koło tego, około 2
4. http://scr.hu/3yh4/2ob81 (czytaj punkt 5)
5. Myszka chyba nie posiada żadnych sterów mogę zobaczyć tylko jej szybkość w panel sterowania>mysz i tam mam
6. Licząc od początku biurka po obrocie 360o do miejsca w którym znajduje się ten laserek pod spodem, czy jak to się tam zwie (mam myszke optyczną) myszka na biurku bez podkładki ani nic przejechała 25cm
7. Gram tylko w CS:GO
8. Obecnie zamówiłem podkładke Steelseries QCK+
9. Brak bocznych
10. około 250 max.
11. Chwyt to Fingertip grip w cs'ie  a przy przeglądaniu to palm grip
12. 1+2+2
13. prawo ręczny
14. około 17cm
15. około 1,5 cm
16.  Raczej nie
17. Nie, raczej wole mieć takie same w cs'ie nie na przykład o wiele większe
18. Ślizgacze, klawisze są opóźnione, ponieważ najprawdopodoniej jest w środku brudno, a już nie opłaca sie mi jej naprawiac, wole nową myszke. I wole myszke centralnie pod cs'a z mniejszym opóźnieniem i w sumie to tak poprostu chce miec nową :)
19. Nie, ale wolałbym w Polsce bo nie chce płacić za koszt dojazdu
20. Najprostsza poprostu nie jakies genesis gx66 tylko taka zwyczajna jak maja prosy do csa

Jeżeli coś źle zrobiłem to dajcie instrukcje i podam wszytko poprawnie
Odpowiedz
#2
Obecnie na procpu.pl masz promocję na roccat kone pure military, gdzie 2 z 3 wersji kolorystycznych kosztują 160 zł. Pod względem sensora i jakości materiałów nie ma konkurencji do pułapu 250 zł, głównym jej problemem jest niewielki rozmiar co przy twoim rozmiarze dłoni i chwycie zdecydowanie będzie zaletą. Aktualnie łatwo jest znaleść roccaty wystawione w sklepach, więc możesz poszukać w sklepie jakiegoś egzemplarza roccat kone pure (wszystkie myszy z serii kone pure mają identyczny kształt, różnią się głównie sensorem) i przymierzyć.
Odpowiedz
#3
Logitech G303, polecam.
Odpowiedz
#4
G303 ma tak niedogodny kształt, że nadaje się conajwyżej pod claw gripa. Poza tym przy jego rozmiarze dłoni nawet pod claw gripa byłaby za duża.
Odpowiedz
#5
Tak stricte pod CSka to spokojnie brałbym Zowie ZA13 lub EC2-A, na których też grają prosy hehe, taki kone military to imo też się nada do tego możesz sobie go przetestować w wielu sklepach jak CI leży :) Na g303 to bym uważał, bo mnie np. to jak nie chwycę clawem to już po paru sekundach ciśnie w palca serdecznego
Odpowiedz
#6
(08-29-2015, 05:18 PM)cesarz cyberprzestrzeni napisał(a): G303 ma tak niedogodny kształt, że nadaje się conajwyżej pod claw gripa. Poza tym przy jego rozmiarze dłoni nawet pod claw gripa byłaby za duża.

mam rękę 19 cm, trzymam palmem i mi się układa :v
Odpowiedz
#7
Kolega wyżej ma 17 cm i porównując na przykład z zowie ec-a, dla większości osób g303 będzie bardzo niewygodna, przy mocniejszym chwycie te nachylone boki będą ściągać palce w stronę podkładki i przycinać.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.