• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie przełączniki do klawiatury?
#1
Zamierzam kupić klawiaturę mechaniczną, lecz nadal nie mogę się zdecydować, jakie przełączniki powinny się w niej znaleźć.
Klawiatura ma być głównie do gier, w tym 80% to CSGO, 19% MOBA, 1% INNE
Zastanawiam się między Black, Red, Brown.
Poza grą nie piszę dużo, w zasadzie to wpisywanie adresów internetowych, odrobina FB i czasem maile czy posty na forach. Zależy mi żeby przyciski nie były zbyt głośne. Jestem przyzwyczajony do klawiatur membranowych.
Bardzo proszę o pomoc w wyborze ;)
Odpowiedz
#2
najcichsze to są Redy i tak mi się wydaje, ze to je powinieneś wybrać o ile powiedzmy nie jesteś osobą grubą lub mocno przypakowaną, bo wtedy z tego co widzę po takich osobach męczą się okrutnie na redach, gdyż są za lekkie dla nich :P

Jest też opcja Kailh Brown, które równie dobrze się nadadzą do grania i blizej im do redów niż cherry brownów ;)

jak coś tu masz nasz poradnik jeszcze http://www.test-gear.pl/dobor-klawiatury/#cherrymx
Odpowiedz
#3
Co do przełączników Kailh, czy to prawda ze w klawiaturach ttesport poseidon Z i ZX są właśnie Kailh'e? Czy mozesz coś powiedzieć na temat tych klawiatur?
Odpowiedz
#4
podobno pod kątem wytrzymałościowym są to całkiem niezłe klawki, ale nie najlepiej jest z ich elektroniką i mogą częściej niż u konkurencji występować np. dwukliki, jakieś przycisnania itp. Z gier znam kilka osób co ma lub miało mechaniki thermaltake i tak średnio się o nich wypowiadają. Do tego dochodzi dosyć kiepski support, sam kiedyś wymieniałem wzmacniacz to chyba z miesiąc minął zanim udało się wszystko ustalić :D a podobno z peryferiami jest jeszcze gorzej się dogadać :P także sugeruję kupować przez pewny sklep ;)

ta, tam masz kailhy
Odpowiedz
#5
To jeszcze jedno pytanie. Czy https://www.massdrop.com/buy/keycool-hero-84 za 107$ to dobra opcja z Kahil Brown?
Odpowiedz
#6
jak nie potrzebujesz podświetlenia (tam w opisie jest, ze wybierasz, ale to chyba tyczy się tylko tych pojedynczych lampek np. na capslocku) i chcesz tenkeylessa to tak, bardzo fajna i ładna klawiaturka. Kailh browny są imo świetne. Tyle, że jak Ci się nie spieszy to co pewien czas możesz dorwać tam klawkę np. Ducky w podobnej cenie. Pamietaj, ze nigdy nie wiadomo czy naliczą Ci celnicy podatek czy nie :P Klawiatura Ducky nawet z podatkiem jest ciągle opłacalna, keycool z podatkiem już trochę mniej :P Tyle, że tego typu klawkę jak ten keycool w polsce nie dostaniesz ;).

ps. Na pewno fajniejsza klawka od poseidona :P
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.