• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A4Tech XL-747H
#1
Witam, chciałbym się z wami podzielić moją opinią na temat myszki, której nazwę macie w temacie. Z góry odradzam kupno czegoś takiego, polecam dołożyć do co najmniej AL9, Logitecha G100 lub G100s. Powodem tego, jest banalnie łatwa do wykonania akceleracja negatywna. Na 600 DPI (ustawienie moje) mysz ma 1,99 m/s (enotus confirmed), co dla mnie jest zbyt mało. Naprawdę, grając w CS'a bardzo dużo razy przeklinałem dzień zakupu tego produktu, gdyż każde wejście na moje plecy kończyło się zgonem, ponieważ nie mogłem się odwrócić ze względu na akcelerację. Do tego mam jakiś dziwny problem ze sterownikami, ponieważ jak są włączone to mysz tak jakby klatkuje. Ostatecznie daję jakoś radę, na zwiększonej czułości i pomocy programikiem RInput od fnatic.
Odpowiedz
#2
Też kiedyś miałem te myszkę ale oddałem ją siostrze gdyż jej jakość mnie nie zadowalała... Akceleracji negatywnej na poziomie 800dpi nie zauważyłem prawdopodobnie gdybym używał coś koło 400 też bym ją zauważył. Nadruk na obudowie [pająk] ściera się przy intensywnym użytkowaniu i już po 2 tygodniach możemy zauważyć starte elementy [zwłaszcza na przyciskach lewy i prawy oraz tył myszy]. Funkcja no-vibrate działa tylko na poziomie 8 gdyż na 7 już ten sensor nie łapie naszych ruchów [testowane na blacie biurka i innych podkładek b-080 a4tech 500mp i SS qck ]. Tłumaczenie oprogramowania oscar jak i "nowego" bloody 5 jest na poziomie google translatora... Na kablu możemy nawet zauważyć w nowych produktach "Make in China" wydaje mi się że "made" ale no cóż... Ich sensory 3050 i laserowe w starych produktach X7 są strasznie słabe... Jedynie w TL8 oraz ZL5 sensory [9800] są przyzwoite na tyle że da się ich używać ale ergonomia ZL5-tki jest straszna... Nie polecam produktów a4tech jeśli chcemy mysz budżetową to polecam logitech g100s lub jeśli to musi być a4tech to tylko TL8 lub TL80
Odpowiedz
#3
(08-24-2015, 10:47 AM)Silence napisał(a): Też kiedyś miałem te myszkę ale oddałem ją siostrze gdyż jej jakość mnie nie zadowalała... Akceleracji negatywnej na poziomie 800dpi nie zauważyłem prawdopodobnie gdybym używał coś koło 400 też bym ją zauważył. Nadruk na obudowie [pająk] ściera się przy intensywnym użytkowaniu i już po 2 tygodniach możemy zauważyć starte elementy [zwłaszcza na przyciskach lewy i prawy oraz tył myszy]. Funkcja no-vibrate działa tylko na poziomie 8 gdyż na 7 już ten sensor nie łapie naszych ruchów [testowane na blacie biurka i innych podkładek b-080 a4tech 500mp i SS qck ]. Tłumaczenie oprogramowania oscar jak i "nowego" bloody 5 jest na poziomie google translatora... Na kablu możemy nawet zauważyć w nowych produktach "Make in China" wydaje mi się że "made" ale no cóż... Ich sensory 3050 i laserowe w starych produktach X7 są strasznie słabe... Jedynie w TL8 oraz ZL5 sensory [9800] są przyzwoite na tyle że da się ich używać ale ergonomia ZL5-tki jest straszna... Nie polecam produktów a4tech jeśli chcemy mysz budżetową to polecam logitech g100s lub jeśli to musi być a4tech to tylko TL8 lub TL80

Sprawdzałem prędkości maksymalne w Enotusie - na 800 dpi jest najlepiej.

400 dpi - 1,99 m/s
600 dpi - 2,27 m/s
800 dpi - 2,55 m/s
1200 dpi - 2,19 m/s
1600 dpi - 2,19 m/s
Odpowiedz
#4
enotus sobie lubi zawyżać trochę :P nie zdziwiłbym się jakby realnie to było 1.5 - 2 m/s :P
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.