• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka pod Zowie FK1 CS GO
#1
Witam,mam ogromny problem w doborze podkładki, gdyż nigdy takowej nie używałem i grałem na gołym blacie, zmieniłem mysz i już na blacie nie program, kupiłem już 2, ale żadna mi nie leży  teraz konkrety :
Jaką obecnie używasz myszkę : Zowie FK1

Jaką masz  podkładkę SS Qck, Roccat Taito (ciężko mi powiedzieć jaką chce )
Jaki rozmiar by Cię interesował: jak największą gram na dpi 400, sens 1.17
Czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg? Nie
wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: Jak najbardziej zbliżona do powierzchni blatu stołu
czy podkładka musi być kupiona w Polsce? Tak
maksymalna cena za podkładkę?
do 80zł
uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) Wygląd i firma nie ma znaczenia, przez 2 lata grałem na sklepowej myszy za 20 zł bez podkładki, za namowami znajomych postanowiłem zainwestować w mysz i podkładkę i bardzo ciężko  mi się do nich  zaadaptować. 
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam :)
Odpowiedz
#2
Sprawa jest w sumie prosta, po przesiadce z blatu nigdy nie kupuje się jako pierwszą materiałową wolną podkładkę jak taito i qsk ;D szkoda, ze od razu nie pytałeś przed ich kupnem bo teraz mógłbyś sobie kupić nawet artisana hayate :P

Ale przejdźmy do rzeczy – potrzebujesz albo podkładkę hybrydową albo plastikową, jednak plastiku nie polecam pod zowie bo ślizgacze ulegną wytarciu bardzo szybko. To co powinieneś kupić to Zowie GTF-X Speed, która ukaże się na przestrzeni kilku tygodni w sklepach, po prostu zastępują poprzednią g-tf, której już nie ma w sklepach ;)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.