• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
karta dzwiękowa do 300zł
#1
Witam, szukam karty dźwiękowej, która będzie używana głównie do gier (fps). Będzie ona współgrała z moimi słuchawkami Superlux HMC631. Moja płyta główna to msi b85m-g43, do tej pory korzystałem z integry. Macie jakieś propozycje bo ja nie mogę znaleźć nic sensownego.
PS. Wolałbym aby cena nie przekroczyła 300zł, chyba że dopłata będzie tego warta.
Odpowiedz
#2
masz na tej płycie wolny slot pci-e, niezasłonięty przez kartę graficzną chociaż :P ?

jak byś chciał dopłacać to warto do aim sc808 za 440 zł, to już się zaczyna przeskok w stosunku do tego wszystkiego poniżej ;)

Jeżeli to ma być pod gry tylko to najtańszy xonar dgx daje radę ;) z nastawieniem na gry to w okolicach 300 zł masz SB Z.
Odpowiedz
#3
No niestety ale mam gigabyte GTX 970 g1 i chyba nic sie tam nie zmieści już, chociaż sam nie jestem w stanie tego określić na 100% :/
Jak zrobiłbym tego zdjęcie to mógłbyś to sam ocenić :) ?
Odpowiedz
#4
no zrób to popatrzę ;)
Odpowiedz
#5
http://imgur.com/TOyEGVp
Tylko nie wiem czy na tym zdjęciu wszytko widać :/
Odpowiedz
#6
imo nie nie ma sensu tam nic wciskać, bo teoretycznie mógłbyś przenieść kartę na dolny slot pci-e ale i wtedy nie wiem czy wciśniesz dźwiękówkę :P a jak nawet, to będziesz ją przegrzewać od grafy, a to nie dobrze. Pamiętaj jak będziesz kiedyś wymieniać nigdy na płycie głównej nie oszczędzaj i bierz jak największe ;)

czyli musisz kupić coś pod usb. No to albo Maye U5 albo SB 5.1 Omni, jak wolisz więcej bajerów i skierowany jesteś bardziej na gry :)
Odpowiedz
#7
Tzn. karta ma być głównie pod gry ale muzyki też słucham, więc nie wiem co będzie lepszym wyborem. Gry 60%, muzyka 40% miej więcej w takich proporcjach układa się zastosowanie mojej karty graficznej.
Odpowiedz
#8
Hmm to w sumie obie dadzą radę :P Chociaż z racji, że głównie grasz w FPSy pewnie w CSa, to kierowałbym się ku Omni
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.