• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do CS:GO i innych FPS
#1
Siemanko. Poszukuję nowej myszy głównie pod FPS'y, chociaż często gram sobie w starcrafta i lola. 
Moją poprzednią myszą była Roccat Lua. Byłem zadowolony, chociaż czułem, że czegoś mi w niej brakuje. Albo była zbyt mała, albo źle ją trzymałem, nie mam pojęcia. Niestety popsuła mi się mysz, a firma nie chce przyjąć na gwarancję. Sam nie wiem jak rozkręcić tą mysz (brak widocznych śrub, boję się, że połamię), więc zamierzam zakupić nową.
  • jaką obecnie myszkę używasz: Roccat Lua ( obecnie zepsuta )
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 500 DPI
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): Niska ( CS:GO mnożnik 1.65 )
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): Nie pamiętam, ale na pewno zwiększała czułość windowsa
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 48-50 cm (cs:go)
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO, StarCraft 2, LoL, ArmA 2 OA.
  • jaką masz obecnie podkładkę: Roccat Sense Adrenalin blue
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): nie posiadałem bocznych, więc nie odczuwam ich potrzeby. 
  • twój budżet: 250 zł
  • jaki chwyt stosujesz: Fingertrip, ale czuję, że raczej preferowałbym palm.
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Praworęczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 20cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Tak, raczej na palm grip.
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Raczej tak, tylko żebym mógł zmienić na niższą wartość.
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Zepsuła się rolka scrolla, strasznie dużo z niej korzystam ( skok zbindowany na rolkę w CS ) oraz przycisk się zacina. Najważniejsza dla mnie jest precyzja. Jak się przeniosłem teraz na mysz zapasową za 15 zł czuję od razu, że nie jest precyzyjna, mimo że jest to na prawdę mała różnica.
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Preferowałbym zakup w miejscu, gdzie mógłbym ją przymierzyć ( wziąć do ręki ), chociaż jak trzeba, to mógłbym zakupić też zagranicą. 
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Raczej brak. Niby lubię takie fikuśne, jak Logitech G502, ale jeśli jest jakaś lepsza opcja, gdzie mysz wygląda zwyczajnie, to wolę taką.

Odpowiedz
#2
Rozważ opcję dołożenia paru zł to Mionix Avior 7000 lub kup Zowie ZA11. Pierwsza opcja jest bardziej, jak nie do końca chcesz tego palma, jest bardziej uniwersalna, możesz dowolny chwyt używać. Na Zowie będzie to bardziej palm (wiadomo, że ręka duża to taki fingero-palm). Obi na sensorze 3310 więc nie będziesz miał żadnych problemów z precyzją :)
Odpowiedz
#3
Dzięki za radę. Kupiłem Zowie ZA11 i jestem bardzo zadowolony :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.