• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zestaw cs go 350-400
#1
Siemanko!
  • jakie obecnie używasz? cholernie niewygodnych plantrinics gamecom 780
  • czy używasz karty muzycznej/dac/amp ?
      - jeśli tak – to jakiej?
           - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie? całość chciałbym wyrobić do 300 (słuchawki + karta)
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) 86% gry, 14% muzyka
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? [don't hate] rap, nightcore, house,
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 400, ale planuje 350 na to wydać
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? biorąc pod uwagę, że te co mam mnie tak 'denerwują' to raczej nowe chcę wygodne
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? preferowałbym zamknięte (nie wiem czy dostanę solowy czy 2-kowy pokój na studiach)
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? scena ma pasować do csgo - nie mam preferencji
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? zobaczymy jak team się rozwinie, ale tak, planuję
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): muszę w ich wytrzymać kilka dobrych godzin w lato i najlepiej by było gdybym przy tym mózgu nie usmażył, dodam, że moja płyta główna to ta, więc może być problem z dobraniem dźwiękówki
    Ogólnie rzecz biorąc, zdaje się na was, po prostu ogarnijcie mi co mogę w tak niskim budżecie ogarnąć, by wyszło najlepiej

@edit: oczekiwań jako takich nie mam, bo raczej ciężko, żeby było gorzej od tego co mam :p
Odpowiedz
#2
z tą płytą to może być problem bo nawet jak kartę masz na pci to pod pci-e chyba nie zmieścisz nic :D

te 669 będą dobrym wyborem, gdyż z ebay'a zamawiasz im welurowe pady i w upały da radę grać ^^ Potem zbierasz do 200 zł na audiotraka u5, żebyś nie musiał grać na tym słabym chipsecie z tej integry a podepniesz ją pod usb wiec nie będzie problemu
Odpowiedz
#3
czyli np tego nie podłącze?
@edit ceny do 350, max 400 zł
Odpowiedz
#4
zobacz czy tam na dole w miejscu pci-e nie ma nic innego co by mogło blokować kartę.
Odpowiedz
#5
teoretycznie nie, ale nie wiem jak miejscowo z grafiką, bo nawet jeśli załączę to mogę przynajmniej połowę chłodzenia odciąć.. było nie brać płyty budżetówki ffs.
Odpowiedz
#6
to kosztem chłodzenia to nie ryzykuj, bo to kompletnie nie ma sensu... no na płycie głównej to nigdy się nie powinno oszczędzać ;). Także raczej szukaj czegoś na USB :)
Odpowiedz
#7
Raczej myślę, że zaryzykuję, bo po głębszym wglądzie miejsce i tak powinno zostać, jakaś opinia na temat samej karty dźwiękowej była by super,

dodatkowo, to raczej nie jest kwestia dozbierania kwoty na zakup, hajs mogę i na zakup sprzętu za ponad 3k z luzem wyłożyć, tylko bardziej chęć przekazania nie większej 400
Odpowiedz
#8
no to za bardzo w tej cenie (karta + słuchawki) nic poza xonarem dgx nie ma, ale też powinno CI to w zupełności wystarczyć.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.