• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsza myszka w cenie 150 zł
#1
•jaką obecnie myszkę używasz: A4tech Bloody V8M
•jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800
•czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): średnia
•czułość w Windows: 6/11
•czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): 800 DPI, a w trybie celowania 400 DPI
•ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): ~20cm
•w co grasz (podaj tytuły gier): BF4, czasami CS:GO
•jaką masz obecnie podkładkę: A4tech x7 200mp
•ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): nie
•twój budżet: ~150zł (myślałem nad Gigabyte Aivia Krypton, akualnie można ją kupić w cenie 149 zł)
•jaki chwyt stosujesz: chyba claw grip, ponieważ jestem lewo ręczny gram trochę nietypowo celuje palcem wskazującym, a strzelam środkowym (może czas to zmienić, chociaż wyniki mam bardzo dobre)
•jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
•jesteś lewo czy prawo ręczny/a? lewo
•jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): ~18cm
•jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?  ~2cm
•czy chcesz zmienić swój chwyt?: wolę zostać przy obecnym chwycie
•czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Tak
•co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: nic, chcę mieć myszkę lepszej klasy.
•czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
•uwagi (np. co do wyglądu myszki): myślałem o Gigabyte Aivia Krypton, myszka mi się podoba, sensor podobno jest bardzo dobry, znalazłem w cenie 149 zł (czy w tej cenie może być coś lepszego?), kształt mi nie przeszkadza bo V8M jest gigantyczna i jakoś się przyzwyczaiłem (choć na początku było ciężko, zawsze miałem mniejsze myszki), tylko może być problem ze ślizgaczami bo mam ciężką rękę.
Odpowiedz
#2
Chłopie kupuj coś symetrycznego a nie męcz się na myszkach pod prawą rękę :D Skoro nie używasz bocznych to po co Ci coś więcej jak Logitech G100s, mała, pod claw gripa. Ręka Ci wypocznie ;D

korzystanie z myszki ma być przyjemnością a nie karą ;D
Odpowiedz
#3
A myszka Steel Series Kana V2 w cenie 189 zł (trochę przekroczę budżet), byłaby dobrym wyborem, też jest symetryczna.
Odpowiedz
#4
teoretycznie też by mogłaby być tylko musisz zdzierżyć wysoki lod i średni max speed
Odpowiedz
#5
Chciałem odnowić temat, zakupu myszki bo znalazłem w cenie 99zł ASUS ROG Sica, czy warto?
Posiada najlepszy sensor, jest mała i nie ma dodatkowych przycisków, których nie potrzebuje.
Czy jest coś lepszego w tej cenie?
Odpowiedz
#6
Warto, nic lepszego e tej cenie nie znajdziesz
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#7
W tej cenie to jak najbardziej warto.
Odpowiedz
#8
W waszej recenzji myszki ASUS ROG Sica jest napisana maksymalna szybkość ~3 m/s,
a na zrzutach z programu ~ 4,66 - 5 m/s.
Która informacja jest prawdziwa?

oto link:
http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...-rog-sica/
Odpowiedz
#9
hmm dobre pytanie, nie wiem czy ktoś nie poprawiał tam czegoś i nie przywrócił jakiejś starej wersji roboczej. Trzeba będzie jeszcze raz zmierzyć.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.