• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do 700PLN
#1
czy używasz karty muzycznej/dac/amp ?
- jeśli tak – to jakiej? Asus Xonar Phoebus

głównie gry trochę muzyki - głównie Cs:GO

jakiej muzyki głównie słuchasz? Prawie wszystko po trochu.

twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 700PLN

stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? Dźwięk, ale komfort też jest ważny

jaki chcesz typ słuchawek: zamknięte (mam dość głośne chłodzenie w komputerze) (chyba żeby miały bardzo przebijać inne jakością dźwięku)
wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? Większą

czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Raczej nie bardzo często, ale kto wie w przyszłości.

dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): wokółuszne, pady preferuję welurowe i im podobne. Żeby dało się do nich przyczepić ModMica v4

Z góry dziękuję
Mateusz
Odpowiedz
#2
jak grasz to wątpię, żeby chłodzenie Ci jakoś przeszkadzało a w CS w otwartych gra się zwyczajnie lepiej ;) Sam mam mega głośne kompa, który z pół metra ode mnie stoi i gra się bezproblemowo w otwartych.

Wybierz AKG K612 lub Sennheiser G4me one (jak chcesz taniej niż w PL to na massdropie są jeszcze po 164$, ale dłużej się czeka)
Odpowiedz
#3
Mam jeszcze jedno pytanie. Słyszałem opinie, że Audio Technica ATH-AD700X mają bardzo dużą scenę i bardzo dobry dźwięk. Jakby je porównać do tych AKG k612, to jak wypadają?
Odpowiedz
#4
nie słuchałem ad700x, ale miałem ad700, miały ogromną scenę, w życiu nie widziałem większej ;) ale strasznie suche, jak dla mnie kompletnie nie muzykalne, bez basów. Podobno w 700x to się poprawiło, ale spadła ich jakby klarowność, za co ludzie kochali ad700 w grach. k612 będą bardziej uniwersalne, ad700x brałbym bardziej pod gry.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.