• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z mikrofonem
#1
Siemanko! Ostatnio zakupiłem sobie słuchawki QPAD gh-90. Z początku sprawiły na mnie powalające wrażenie, ale gdy zacząłem je podłączać to powstał problem, którego nie potrafię rozwiązać. Mianowicie z samymi słuchawkami wszystko jest okej, ale problem jest z mikrofonem mimo, że jest podpięty to nadal nie mogę przez niego mówić. Sprawdzałem w ustawieniach i wszystko gra, mam aktualne sterowniki. Nie wiem w czym jest problem. Proszę o szybką odpowiedź oraz jeżeli ktoś posiada te słuchawki proszę aby objaśnił mi działanie mikrofonu. Może problem jest w samych słuchawkach? 

Proszę o pomoc!
Z góry dziękuję :D
Odpowiedz
#2
Nasz kolega ma te same słuchawki i nie ma problemu z działaniem mikrofonu. Problem może leżeć zarówno po stronie wadliwego mikrofonu jak i ustawień twojej integry lub karty dzwiękowej w zależności co masz) czy nawet uszkodzonego wejścia jack. Jesteś pewien, ze w dobre gniazdko podpinasz mikrofon?
Najlepiej, to udaj się do jakiegoś kolegi, któremu działa mikrofon i podepnij qpady, jak mic będzie działać, to będziesz wiedział, że wina leży po stronie komputera. raczej mikrofon rzadko kiedy nie działa, więc w ciemno obstawiam, że w opcjach masz coś źle.

Jak klikasz prawym przyciskiem -> ustaw właściwości audio -> zakładka audio -> i tam masz co obsługuje nagrywanie dźwięku. Jak masz dedykowaną kartę dźwiękową to mogła Ci tam wskoczyć integra w zamian. Patrz po kolei wszystkie opcje audio jakie masz.
Odpowiedz
#3
Okej :D Dzięki spróbuje coś pomajstrować :) Odezwę się później co i jak :D
Odpowiedz
#4
Kolego posprawdzałem wszystko i jest okej ale wydaje mi się że problem jest w postaci mikrofonu lub wejścia jack, bo kiedy naciskam przycisk do mówienia podczas nasłuchu wszystko działa tylko nie mogę nic powiedzieć przez mikrofon. Bardzo prosze czy mógłbyś się poradzić tego kolegi który posiada te słuchawki />> ?? :D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.