• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szybkość kliku w myszcze logitech g502
#1
1. Czemu na tabeli z wynikami szybkości reakcji poszczególnych myszek nie widnieje również ta myszka ?
2. Czy ta myszka nadaje się do gry w csa ? Z tego co przeczytałem na waszej stronie, cięższe myszki mogą wpłynąć na lepszą stabilizację podczas gwałtownych ruchów, kosztem szybkości ruchu kursora. Moją ulubioną bronią w csie jest snajperka i praktycznie każdy mój ruch jest bardzo bardzo szybki i nie jestem pewien czy wybrać prawdopodobnie lepszą celność (większa stabilizacja podczas szybkich ruchów, a to przy grze awpą jest bardzo ważne) czy szybsze ruchy.

Za pomoc bardzo dziękuję.
Odpowiedz
#2
awp często robisz krótkie szybkie, to imo lepiej coś lekkiego. Jak grasz ak47 to i na g502 jest spoko. Nie ma w tabeli, bo nie mamy już tego modelu.
Odpowiedz
#3
Ok, dzięki. Zastanawiałem się też nad myszką da chroma, obecnie w domu posiadam da chroma 3.5g (kolega pożyczył na przetestowanie :D) i gra mi się na niej bardzo dobrze. Z tego co wiem ma identyczny kształt jak najnowsza myszka deathadder tj. chroma, więc wiem, że na pewno będzie to dobry wybór. Czy polecilibyście mi jeszcze jakąś myszkę ? Budżet nie jest ważny, ale i tak chyba najlepsze myszki sięgają max. 300zł, liczę tylko, aby myszka, którą mi polecicie miała dość szybki czas reakcji i była precyzyjna. Powiem szczerze, że nie chce mi się podawać rozmiarów mojej dłoni, ale tak naprawdę w każdej chwili mogę podjechać do pobliskiego sklepu i sprawdzić jak owa myszka się trzyma. :D
Odpowiedz
#4
A i przy okazji, moglibyście podać czynniki, które pośrednio wpływają na czas reakcji myszki ?
Odpowiedz
#5
Skoro kształt DA odpowiada ci, to możesz brać Chrome. Przynajmniej pasz pewność, że zakup będzie trafiony. Jedyne o co możesz się martwić to jakość, bo różne dziwne rzeczy się dzieją z razerami (jak pękający przycisk). Niemniej 2 lata gwarancji jest.


Jak Ci muli komputer to będzie pośrednie :]. Jak przycisk w danej myszce ma długi skok, to można odnieść wrażenie, że klik jest wolniejszy. Ewentualnie jakieś problemy z USB.
Odpowiedz
#6
A to prawda że do csa najlepiej szukać płaskiej myszki ? Jaką przewagę daje nam taki kształt ?
Odpowiedz
#7
kwestia indywidualna, jeden woli płaskie drugi nie. To raczej od chwytu zależy, na płaskich się dobrze trzyma takim palmo/claw (np. myszkę fk).
Odpowiedz
#8
annas, nie zawadzasz czwartym palcem o prawy przyciski w DA???
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.