• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz i Podkładka =200zł +/-
#1
[*]jaką obecnie myszkę używasz: A4 Tech Oscar x748 Extra Fire
[*]jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 500
[*]czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): nieska/srednia
[*]czułość w Windows: standardowa
[*]czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): -
[*]ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): -
[*]w co grasz (podaj tytuły gier): Counter Strike Global Ofensive 
[*]jaką masz obecnie podkładkę: -
[*]ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Uzywam jedynie ppm, lpm i scroll. Nie potrzebuje bajerów.
[*]twój budżet:200 zł lecz mogę lekko przekroczyć ten limit
[*]jaki chwyt stosujesz: Palm
[*]jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
[*]jesteś lewo czy prawo ręczny/a? : Prawo ręczny
[*]jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku):
16 cm
[*]jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?: 1,5 cm
[*]czy chcesz zmienić swój chwyt?: Nie
[*]czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Wole pozostać przy swoim.
[*]co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Chcialbym zeby była bardziej precyzyjna. Szukam myszki jak najlepszej w tym przedziale cenowym. Najlepiej żeby to była myszka płaska chociaż profilowana też może być.
[*]czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak
[*]uwagi (np. co do wyglądu myszki): Chcę, żeby to była dobra myszka, precyzyjna. Nie chce żadnych bajerów razem z myszką typu prysznic, kanapa i jakieś światełka. 

Interesują mnie modele: Cougar 300m, CM Storm Alcor, Rocat Kone Pure Military Naval Storm, SteelSeries Kana v2,
Co do podkładki to chcę żeby była solidna i trwała.
Bardzo proszę o pomoc!
#2
Masz małą dłoń, więc jeżeli do tego chcesz plaską mychę to jak znalazł masz Zowie FK2 (o ile 230 zł to lekko przekroczony ;p)
#3
A co myslisz o myszce SS Sensei? Na alegro znalazlem oferte za 230 zl razem z podkladka SS qck
#4
nie polecam, już nie te czasy żeby wybierać laserowe w cenie powyżej 100 zł, chyba, ze grasz w RTSy i MMO tylko.
#5
Spoko dzięki wielkie :) Skuszę się na Zowie fk2. Myślicie ze podkładka a4tech dobrze będzie się opiekować myszką?
#6
jak możesz to wybierz inną, x7 jest trochę za miękki pod fk. Weź lepiej Natec M11
#7
Dobra wielkie dzięki za pomoc :). Także moje zakupy to Zowie FK2 oraz podkładka Natec Genesis M11. Post do zamknięcia jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc :)


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.