• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Coś pod TS hi2050
#1
Witam,
szukam combo dac/amp pod Takstar hi 2050, nie znam się ogólnie wiec pisze tutaj, bo chce z nich wycisnąć ile się da, ogólnie jeśli to ważne to słuchawki mają przeznacznie: 70% gry ale tez filmy i muzyka, muzykę tez czasem odsłuchuje podczas grania. Budżet to ok. 300 zł a no i też chciałem, aby było to urządzenie na USB, bym mógł podłączyć to pod telefon.
Odpowiedz
#2
Audiotrak maya u5 spokojnie Ci wystarczy.
Odpowiedz
#3
Na ceneo w opiniach zauważyłem że co do jakości dźwięku ludzie nie maja pozytywnych opini, a jak to jest naprawdę?
Odpowiedz
#4
ja to bym bym brał SB Omni 5.1, ale wiem, że nie każdy lubi karty SB bo też przeczytasz w wielu miejscach jak to są złe a imo to nie ma co popadać w skrajności :)

maya jak na swoją cenę jest spoko, bo nie spłyca sceny, niemniej do CS dla samej opcji przenikania basów wybrałbym omni.

po nas nawet widzę, jak ludzie są różni i jak potrafią nieraz różnie odbierać pewne dźwięki, albo ich kompletnie nie odbierać :P także, zawsze szukaj prawdy po środku. Wiadomo, nigdy nie wiadomo w muzyce jak ty odbierzesz słuchowo danych sprzęt
Odpowiedz
#5
Z wiekiem pewne dźwięki przestaje się odbierać:) https://www.youtube.com/watch?v=O6Q3CP7_t9A
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.