• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do CS:GO >200zł
#1
Siema wszystkim! Potrzebuję jak najlepszej myszki do CS'a do 170zł i ani złotówki więcej ;/
jaką obecnie myszkę używasz: A4Tech X748K
jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400
czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
czułość w Windows: 6/11
czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): ---------
ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 400 dpi i ok. 2 sens w CS - także low sens
w co grasz (podaj tytuły gier): CS: GO tylko i wyłącznie
jaką masz obecnie podkładkę: A4Tech X7-500MP
ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): mogą być, nie muszą
twój budżet: do 170zł
jaki chwyt stosujesz: claw grip
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
jesteś lewo czy prawo ręczny/a? praworęczny
jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19cm
jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?: 1,5cm
czy chcesz zmienić swój chwyt?: niekoniecznie
czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: wolałbym zostać przy 400
co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: chciałbym po prostu lepszy sprzęt do CSa i może niższy LOD niż w obecnie
czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
uwagi (np. co do wyglądu myszki):
Odpowiedz
#2
Ciężko będzie coś kupić z niskim lodem, bo to by oznaczało, że musisz kupić coś na 3310. Zobacz przy ilu płytach CD przestaje reagować sensor na twojej obecnej. Z podobnej kształtem do obecnej masz Cm Alcor, ale na x7 źle działa, sugerowałbym Ci dokupić natec m11 do tego. Będzie lod na wysokości 3 CD.
Odpowiedz
#3
A co powiecie o Raizer Taipan?
Odpowiedz
#4
używałem niedawno taipana to ma straszną akcelerację i smoothing, nie wiem ile lod się zmienia po kalibracji ale z 2-3 CD tam było. Do tego źle mi się palec serdeczny i mały układały, mało miejsca tam jest na boku. Także osobiście nie polecam..
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.