• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do fingertipa
#1
jak w temacie.

-cena nie gra roli, nawet wolałbym droższą kupić a lepszą.
-chwyt 1-2-2 fingertip i największa moją bolączką jest to ze te dwa ostatnie palce często się lubią obsunąć i podczas przesuwania zachaczam nie raz o podkładkę.
-mam długie palce ale szczupłe.
- do gier fps

Jakieś propozycje?
#2
Problem w tym, że nie napisałeś, jaką obecnie posiadasz mysz, więc ciężko powiedzieć jakie wymagania powinna spełnić aby nie obsuwały ci się palce po prawej stronie.
Jeśli chodzi o mysz z dobrym sensorem (adns 3988/pwm 3310/am010) pod fpsy to:
razer deathadder chroma ( minusy: srednia jakość materiałów, awaryjność razerów)
zowie fk1 (ksztalt raczej nie bedzie ci pasował, prawa strona ma kształt / i palce pewnie będą ci się obsuwały)
roccat kone pure military (może być za mała, możliwy lekki smoothing sensora, 1000hz niestabilne)
zowie ec1-a (jeszcze niedostępna, choć materiały będą te same co w fk1 i sensor prawdopodobnie tak samo skalibrowany, chyba najlepsza propozycja)
mionix avior 7000 (to samo co w zowie fk1, możliwy lekki smoothing sensora)
asus stix claw (trochę za ciężka pod fpsy)
steelseries rival (możliwy mały smoothing i bardzo mała akceleracja pozytywna, srednia jakosc materialow)
logitech g402 (kształt może ci nie odpowiadać, ciut za duża waga, bardzo mała akceleracja pozytywna)

do tego są aktualnie gorsze pod względem osiagów (chodźby max speed) myszy na sensorze adns 3090:
zowie ec1 /ec1 cl (niższe wartości dpi podobno mają lekkie opóźnienie)
logitech g400 v2 (kształt może ci nie odpowiadać)
cm storm alcor (opcja niskobudżetowa, jest okej ale szału nie ma)
#3
chyba, że chcesz mieć myszkę co ma dodatkowe "półeczki" na palce serdeczny i mały, wtedy nie będą Ci się obsuwać . Jak masz długą i szczupłą dłoń, to chwycisz ją takim fingertipem właśnie. Rozważ Mionix Naos 7000 http://mionix.net/mice/naos-7000/ tu masz za 80 euro z przesyłką. Jakościowo najwyższa półka.
#4
Używam właśnie Steelseries Rival. Niby fajnie się trzyma bo się nie ślizga ale czasami prawe palce zahaczają o podkładkę. Dostałem roccata xtd kone ale trochę za ciężka jak dla mnie. No i materiał taki śliski trochę.

A co sądzicie o G502 Proteus?
#5
wbrew pozorom g502 nie ma za dużo miejsca po prawej stronie, czyli te palce również będą Ci się ześlizgiwać. Bardziej zowie ec1 evo cl lub ec1-a bo jest trochę wyższa po prawej stronie.
#6
Nie oczekuje cudów ale myszki która choć trochę będzie lepiej leżała mi w ręce od Rivala. Wydaje mi się że G502 jest wyższa dlatego lepiej by leżała.. ale jak to jakościowo wychodzi?
#7
jakościowo logitech jest świetny, ale pamiętaj, że ma trochę minusów jak duża waga, jest wąska i beznadziejna rolka.


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.