• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do 250zł
#1
  • jakie obecnie używasz? Takstar HD5500
  • czy używasz karty muzycznej/dac/amp ? Creative Xi fi Gamer SB0730
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) 70% cs:go, 30% muzyka
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? rock/metal
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 250
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? komfort
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? pół otwarte lub zamknięte
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? raczej nie  
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): Jestem zadowolony z dźwięku obecnych słuchawek, jednak nie są one mega wygodne. Noszę okulary, chciałbym w nowych słuchawkach czuć się komfortowo . Z obecnymi jest taki problem, że naciskają na oprawki przez co cały czas mam spuchniętą kość. 
Odpowiedz
#2
W takiej sytuacji to ciężki mi coś polecić, bo nikt z nas nie nosi okularów, więc nawet za bardzo się nie orientujemy w których jest dobrze, a w których nie. Z wokół usznych praktycznie wszystkie będą dociskać oprawki, jedne mniej drugie bardziej. Wiem, że Superlux HD681 Evo dosyć lekko dociskają i wydaje mi się, mogłyby dla Ciebie pasować.
Odpowiedz
#3
a może wrto by było przejść na soczewki kontaktowe i nosić wtedy takie słuchawki jakie Ci pasują?:)
Odpowiedz
#4
Ja też nosze okulary.

Przymierzałem różne słuchawki od najtanszych po takie za 800zł. Wszystkie uciskały :)

Musiałbyś mieć douszne :P
Odpowiedz
#5
każde wokół uszne muszą coś dociskać jak masz okulary :P Jak testowaliśmy okulary gunnar to nie szło mi usiedzieć w słuchawkach dłużej niż godzinę :P Na pewno nei patrz na zamknięte bo te zawsze mocniej dociskają, bierz jakieś otwarte z miękkimi padami.
Odpowiedz
#6
Hd681 EVO dość sporo uciskają na skórzanych padach. Może welurowe bardziej elastyczne są :P nie wiem nie testowałem
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.