• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do 150zł, Claw Grip, kształtem zbliżona do A4TECH X750BK
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: A4Tech X750BK
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1600
  • czułości w grach: CS: 3
  • czułość w Windows: 6/11
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO, POE
  • jaką masz obecnie podkładkę: Noname plastikowy żeby laser z obecnej myszki działał jak należy
  • ile przycisków używasz w myszce: czasem używam dodatkowych
  • twój budżet: do 150zł
  • jaki chwyt stosujesz: Claw Grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce: 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni: 18-19cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego?: ~1.8cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak, myślę że zmniejszę do 1000dpi
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: mam ją bardzo długo i się zużyła, lpm ledwo 'klika', kabel klejony na taśmie, chęć przejścia na myszkę optyczną
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): jak będzie wyglądać to raczej nie ważne, za to bardzo istotny jest dla mnie kształt, moja obecna myszka jest symetryczna z dość solidnymi wcięciami po bokach do których bardzo się przyzwyczaiłem, ogólnie zależy mi na tym aby myszka była jak najbardziej zbliżona kształtem do A4tech-a.
Obecnie zastanawiałem się nad:
  • Razer Abyssus 2014 - symetryczna, klasyczny kształt, polecana, za 130zł w Krakowie do kupienia, tylko za tą cenę można kupić myszkę z Avago 3090, który jest ponoć lepszy od tego co ma razer
  • Rapoo Vpro V300 - symetryczna, avago 3090, kształtem zbliżony do a4tech
  • Hama Gaming-Maus uRage Reaper - symetryczna, avago 3090, kształt zbliżony do a4tech, tania
  • Roccat Savu - ciekawy kształt, który wydaję się być wygodnym, avago 3090, dobrze wygląda :P
  • TT ESPORTS SAPHIRA - symetryczna, avago 3090, polecana
Jak widać jest tego trochę i kompletnie nie wiem na co się zdecydować, proszę o jakieś propozycję również spoza tej listy.
ps: Podkładką pod nową mysz raczej będzie SS QCK, którą muszę kupić.
Odpowiedz
#2
Jakby nie patrzeć na budżet to myszka Zowie ZA12 wydaje się bardzo podobna. Wracając jednak do kwoty 150 zł to na pewno Savu i CM Alcor są najmocniejszymi kandydatami. Jednak do tego a4techa nie są podobne.

A3090 może być i lepszy i gorszy, wszystko zależy jak go producent skalibrował. Abyssus jest znośny jak trafisz model z dobrymi przyciskami. Nie ma jednak bocznych. Jest za to bardzo wygodna pod clawa.
Firmy Rapoo nie znamy, więc kompletnie nie wiadomo co się po niej spodziewać. Z hama jest zresztą podobnie.
Saphira ma problematycznego scrolla, który bardzo często pada, obecnie już tak jej nie polecamy.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.