• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Genesis M12 maxi -> DM Pad XXL?
#1
Ogólnie to pytanie mam dosyć proste - czy DM Pad XXL ma podobną tkaninę/szybkość co M12 Maxi? Czy Krux space max będzie miał bardziej podobną do M12? Ale wrazie czego wypełnie tabelkę:



[*]jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze) Roccat Kone XTD, ale z czasem przejdę na Corsair Scimitar Elite. Kone XTD - optyk, S3988(?), fabryczne(??? nie zmieniałem nic). Scimitar - optyk, PMW3391, idk)
[*]jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? Genesis M12 Maxi, podobną
[*]chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): tkaninę albo plastik ig? idk taką jak stare m12 maxi miały
[*]jaki rozmiar by Cię interesował: 120+ mm x 60+ mm 
[*]czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: nie szukam dobrego ślizgu(?), cokolwiek podobnego do m12 mi wystarczy
[*]wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: wolną? Nigdy nie lubiłem tych plastikowych, patrząc na to że moja m12 ma ponad 5 lat już i jej "szybkość" mi odpowiada(jedynie zmieniam bo guma na bokach sparczała :c), a szybkość podobno spada z czasem to zakładam że wolę wolne albo bardzo wolne. 
[*]czy podkładka musi być kupiona w Polsce? Nie chce wydawać ponad 100 zł na nią, więc raczej tak
[*]maksymalna cena za podkładkę? ~100zł
[*]uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) czarna
Odpowiedz
#2
Heja, bierz DM Pada bo to niemal ta sama powierzchnia
Jeżeli uznasz moją pomoc za przydatną, będę wdzięczny za lika na naszym FB https://www.facebook.com/TestGearPL

jeżeli chciałbyś nas wesprzeć -> https://buycoffee.to/testgearpl
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.