• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z kablem Steelseries Rival
#1
Mam problem z kablem w SS Rival. Jest on strasznie twardy i przy poruszaniu myszką często czuje opór nim spowodowany. Mam bungee, ale to tak właściwie w niczym mi nie pomaga, bo jak wyciągnę troszkę więcej kabla to kabel stuka o podkładkę. https://www.youtube.com/watch?v=MNRJD71spBs

Próbowałem też postawić te bungee na tym kablu to wtedy czułem opór jak kabel jeździł po podkładce albo zakręcał mi się przy krawędzi podkładki i ciągnąc myszkę w prawo kabel cały czas jechał przy podkładce. To jest niesamowicie irytujące.. Miał ktoś może podobny problem lub ma jakiś pomysł jak temu zaradzić?
Odpowiedz
#2
przekręć myszkę wzdłuż osi Y o 360 stopni lub tyle ile uznasz za potrzebne, żeby kabel się jakby naprężył, podwinął, wtedy może większa jego część utrzyma się w powietrzu. Tak to kabel jak kabel, w Rivalu i tak jest jeszcze dosyć lekki. Nie jest tak, ze to odgłos tego uderzenia Cię denerwuje? Jak grasz na słuchawkach i patrzysz w monitor to też tak denerwuje?
Odpowiedz
#3
Po przekręceniu jest jeszcze gorzej i więcej kabla jest niżej. To raczej nie głos mnie denerwuje. Ja po prostu mam wrażenie, że przy powolnym przeciąganiu myszki od lewej do prawej myszka coraz bardziej zwalnia (mam kabel w bungee i w tym samym czasie wygina się tak jak widać na filmiku wyżej) , a jak jeszcze kabel uderzy o podkładkę to już jest koniec. Tak generalnie to jestem już trochę przewrażliwiony.. I tak chyba sobie tym się bawię, kombinuje i chyba jednak najlepiej jest przy przyciśnięciu czymś kabla do biurka (w moim przypadku bungee xd)
Odpowiedz
#4
W sumie już sam nie wiem co jest przyczyną.. Na poprzedniej podkładce miałem z tym problem, wymieniłem podkładkę. Jakoś nic mi nie przeszkadzało, a teraz jakoś znowu ciężko mi się gra. Moja podkładka to HyperX Fury Pro L.
Odpowiedz
#5
to coś wydziwiasz Ci powiem :D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.